A A+ A++

28 czerwca rusza cykl muzycznych spotkań nad Jeziorem Paprocańskim. Na scenie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w najbliższy piątek wystąpi Andrzej Poniedzielski z zespołem, w koncercie pod tytułem „Ba”. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

“Muzyczne Wieczory nad Jeziorem” w Tychach

Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy wyjątkowe piosenki oraz dużo inteligentnej satyry w wykonaniu Mistrza.

Andrzej Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba – gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Lory Szafran, Elżbiety Adamiak, czy Edyty Geppert. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Wieczór kabaretowy „Ba” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości.

Andrzejowi Poniedzielskiemu na scenie towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Paweł Jabłoński – fortepian, Tomasz Piątek – klarnet, Piotr Górka – kontrabas.

Pełna informacja o wydarzeniach wakacyjnych na stronie Tychy na Lato.


Cykl Muzyczne Wieczory nad Jeziorem” to koncerty różnych zespołów, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSpotkanie CASI w Hongkongu z udziałem specjalistów ds. zrównoważonego finansowania z 20 krajów azjatyckich
Następny artykułIle zarabiają kasjerzy w popularnych sklepach? W której sieci można zarobić najwięcej?