A A+ A++

Liczba wyświetleń: 550

Rosjanie w nadchodzących tygodniach rozpoczną ćwiczenia powietrzne i morskie na Karaibach. Do informacji na ten temat dotarli Amerykanie.

To będą pierwsze od 2019 roku ćwiczenia wojskowe, które Federacja Rosyjska przeprowadzi na Karaibach. W ćwiczeniach udział wezmą rosyjskie okręty wojenne i bombowce dalekiego zasięgu.

USA uważają, że może być to odpowiedź Kremla na wsparcie Waszyngtonu dla Kijowa. Inne źródła twierdzą jednak, że ćwiczenia były planowane od tak dawna, że nie można ich interpretować jako odpowiedź na wydarzenia najnowsze.

Przypomnijmy, że prezydentów Stanów Zjednoczonych Joe Biden w ostatnim czasie częściowo zniósł dla Ukraińców zakaz atakowania celów znajdujących się na terytorium Federacji Rosyjskiej.

Ukraińcy mogą m.in. używać broni na terytorium regionu Biełgorod w Rosji i niszczyć stanowiska rosyjskiej artylerii i innej broni wycelowanej w okolice Charkowa.

Autorstwo: SG
Na podstawie: CBS News
Źródło: NCzas.info

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZespół Red Devils Ladies zagra na turnieju Euro Winners' Cup w Portugalii
Następny artykułKolejne zabytki z Muzeum Diecezjalnego doczekają się renowacji