A A+ A++

Ruszyła właśnie sprzedaż mieszkań w 2 etapie nowej, warszawskiej inwestycji Victorii Dom Miasteczko Nova Sfera. W 4-kondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 212 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 26 stycznia 2022 14:30

  • Projekt Miasteczko Nova Sfera powstaje blisko stacji metra Bródno, której otwarcie zaplanowano jeszcze w tym roku.
  • Cena mieszkań zaczyna się już od 9550 za mkw.
  • Generalnym wykonawcą Miasteczka Nova Sfera jest Unibep

W Miasteczku Nova Sfera 2, przy ul. Marywilskiej, powstaną funkcjonalne 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, w metrażach od 34 do 84 mkw. Deweloper oferuje je w cenie już od 343 tys. zł.

Mieszkania mają nowoczesne loggie, a na parterze są ogródki. Inwestycja ma podziemny garaż, a przed budynkiem będą ustawione stojaki na rowery. Na osiedlu znajdą się również trzy place zabaw dopasowane do różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży, a dla wszystkich mieszkańców strefy relaksu wypełnione zielenią.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTA TEŻ: VICTORIA DOM Z NOWYM PROJEKTEM W WARSZAWIE 

Inwestycja w pobliżu metra Bródno

Nova Sfera to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi oraz singli ceniących sobie zarówno zielone otoczenie i kontakt z naturą jak również szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic stolicy.

– Tym, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę klienci jest lokalizacja inwestycji. Wielkim atutem Novej Sfery jest bliskość stacji metra Bródno, której otwarcie zaplanowano na sierpień tego roku. Od uruchomienia w prawobrzeżnej Warszawie pierwszego odcinka drugiej linii metra obserwujemy wzrost prestiżu położonych w jej pobliżu dzielnic – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

Drugim aspektem, który niezmiennie pozostaje kluczowy przy zakupie własnego „M” jest cena.

– Nieruchomości w okolicy II linii metra są przede wszystkim dobrą inwestycją, których wartość z pewnością będzie rosła. Według wyliczeń analityków urban.one cena za metr kwadratowy mieszkań w obrębie stacji Trocka w ciągu ostatniego roku wzrosła o blisko 17 proc. w stosunku do lat 2018/2017 – dodaje Ewa Rathe-Głowacka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułObniżka VAT na żywność, nawozy i gaz. Sejm odrzucił poprawki Senatu
Następny artykułPierwszy przetarg ustny ograniczony – ul. Wrocławska