A A+ A++

Ronson wybuduje na poznańskim Grunwaldzie. Grunwald Między Drzewami to kameralna inwestycja na 117 mieszkań. To już czwarta inwestycja dewelopera w tej części miasta.

  • Grunwald między drzewami to kolejna inwestycja Ronson w Poznaniu. 
  • W ramach inwestycji powstanie 117 lokali. 
  • Zarówno od ulicy Babimojskiej, jak i Smardzewskiej, budynek otacza aleja drzew.

Ronson jest aktywnie zaangażowanym w budowanie tkanki miejskiej czterech polskich miast – Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz Szczecina.

– W stolicy Wielkopolski jesteśmy obecni od 15 lat. Razem z projektem Grunwald Między Drzewami zbliżymy się do tysiąca wybudowanych mieszkań
w tej części Poznania – mówi Boaz Haim, prezes Ronson Development.

Dodaje, że spółka docenia potencjał dzielnicy – jej dynamiczny rozwój, szybki dojazd do centrum miasta, stale rozwijającą się siatkę połączeń komunikacji miejskiej, szerokie pasy zieleni oraz rozbudowaną bazę sportowo-rekreacyjną i handlowo-usługową.

Grunwald między drzewami

– Zieleń gra pierwsze skrzypce w naszych inwestycjach, a Grunwald Między Drzewami nie bez powodu został tak nazwany. Zarówno od ulicy Babimojskiej, jak i Smardzewskiej, budynek otacza aleja drzew, a nasza inwestycja powstanie z poszanowaniem tego okazałego szpaleru  – mówi Karolina Bronszewska, dyrektor marketingu Ronson Development.

Dodaje, że w inwestycji zostaną zastosowane panele fotowoltaiczne dla zasilania części wspólnych, powstanie przestrzeń dla rowerów, a inwestor przewidział możliwość ładowania samochodów elektrycznych na terenie osiedla.

W projekcie powstanie jedynie 117 mieszkań, o metrażach od 36 do 80 mkw.

– Taka struktura mieszkań otwiera pole do zakupów inwestycyjnych, szczególnie, że 10 mieszkań z tej puli będzie sprzedawanych w specjalnej cenie. 17 września 2022 roku organizujemy Dzień Otwarty, podczas którego dla pierwszych klientów przygotowaliśmy specjalny system płatności 20/80, który zakłada, że 20 proc. ceny klient reguluje na etapie podpisania umowy, a 80 proc. dopiero przy odbiorze kluczy oraz promocyjną cenę na miejsce garażowe – mówi Karolina Bronszewska.

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
artek
Gość
1 rok temu

Wiadomo, dla mnie ważne jest otoczenie zieleni i terenów na rower, więc biorę pod uwagę takie poznańskie osiedla jak zacisze marcelin, z tym że najbardziej atrakcyjne mieszkania warto kupować na etapie budowy

Poprzedni artykułPytania o ławki 💸 (14 września 2022) Felieton Tomasza Olbratowskiego
Następny artykułSzwedzcy piłkarze z ligi rosyjskiej będą wykluczeni z kadry