A A+ A++

W środkowej i zachodniej Wielkopolsce protesty będą: w Obornikach, w godzinach od 7.00 do 22.00. Zgłoszenie demonstracji dotyczy ulicy Piłsudskiego, przy której biuro ma poseł PSL-Trzeciej Drogi Krzysztof Paszyk. Przy tej ulicy mieści się także kilka ważnych dla miasta instytucji, między innymi Urząd Miejski, Sąd Rejonowy, czy komenda policji. Piłsudskiego prowadzi także do Szpitala Powiatowego w Obornikach, ale rolnicy obiecali, że dojazd do placówki nie będzie zamknięty.

W Szamotułach protest jest planowany przy ulicy Młyńskiej, gdzie biuro ma poseł KO Jakub Rutnicki. W Czarnkowie rolnicy chcą się spotkać przed biurem posłanki Małgorzaty Janyski z Koalicji Obywatelskiej przy ulicy Ogrodowej.

W Pile na cele protestów obrano biura trzech posłów PiS – Marcina Porzucka mieszczące się przy Alei Wojska Polskiego, Krzysztofa Czarneckiego przy ulicy Sikorskiego i Grzegorza Piechowiaka przy Alei Powstańców Wielkopolskich, a także biuro posła KO Piotra Głowskiego przy ulicy Dąbrowskiego i Trzeciej Drogi Adama Lubońskiego, który przyjmuje swoich wyborców przy ulicy Kusocińskiego.
Miejsca pozostałych pikiet można znaleźć na stronie internetowej organizatora protestu, związku Rola Wielkopolski.

Protestujący mają wciąż te same postulaty: wycofanie się Komisji Europejskiej z polityki klimatycznej, a konkretnie z Zielonego Ładu oraz powstrzymanie niekontrolowanego wwozu do Polski ukraińskich produktów rolniczych.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoncert charytatywny “Muzyczna Podróż”