A A+ A++

Opublikowano dn. 07.06.2024

W czwartek, 6 czerwca 2024 r., w Przedszkolu nr 4 w Opocznie odbył się coroczny piknik rodzinny, który zgromadził liczne rodziny przedszkolaków. Słoneczna pogoda i bogaty program atrakcji sprawiły, że wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Tego dnia przedszkolaków odwiedził zastępca burmistrza Jan Zięba, który na ręce pani dyrektor Małgorzaty Bartoszek wręczył słodki upominek dla dzieci.

Rodzice i dzieci mieli okazję korzystać z wielu atrakcji, które przygotowano na ten wyjątkowy dzień. Na uczestników czekały animacje przy muzyce, dmuchane zamki, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz tworzenie ogromnych baniek mydlanych. Dla miłośników smakołyków przygotowano pyszne przekąski z grilla, świeże owoce oraz wyjątkową atrakcję – czekoladową fontannę, w której dzieci chętnie zanurzały owoce, ciesząc się słodkim przysmakiem.

W trakcie pikniku uczestnicy wzięli również udział w specjalnym wyzwaniu na rzecz akcji charytatywnej #15mlnDlaStasia, do którego przedszkole zostało nominowane przez zaprzyjaźnioną Akademię Przedszkolaka Pierwsza Uczelnia Twojego Dziecka.

Rodzinny piknik w Przedszkolu nr 4 był doskonałą okazją do integracji społeczności przedszkolnej, wspólnej zabawy i wsparcia szczytnego celu. Tego typu inicjatywy pokazują, jak ważne są wspólne działania na rzecz dobra innych oraz jak wielką radość mogą przynieść zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLN M: Argentyńczycy lepsi od Kanadyjczyków, Bułgarzy pokonali Irańczyków
Następny artykułZdrowa i bezpieczna – europejska żywność