A A+ A++

Z początkiem lutego 2023 do zespołu Antyradia dołączy Robert Brauła, obejmie stanowisko z-cy dyrektora muzycznego stacji.

Bardzo się cieszę z dołączenia przez Roberta do antyradiowej ekipy! Jego wieloletnie doświadczenie w pracy z muzyką i zdecydowanie rockowa dusza z pewnością świetnie się sprawdzą w naszej stacji. Robert wzmocni redakcję muzyczną, gdzie będzie odpowiedzialny m.in. za programowanie muzyki mówi Marcin Bąkiewicz, redaktor naczelny i dyrektor muzyczny Antyradia.

Robert Brauła przez 11 lat był związany z telewizją Kino Polska. Odpowiadał za micro, a potem macro scheduling ramówek Kino Polska Muzyka – ostatnio na stanowisku kierownika anteny stacji. Jest współzałożycielem i perkusistą zespołu Heroes Get Remembered, z którym wydał dwie płyty.

W skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl; a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live – marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKiedy Prądnik Biały stanie się najbardziej rozwiniętą infrastrukturalnie dzielnicą Krakowa?
Następny artykułNiedawno świętowała setne urodziny. Zdradziła sekret długowieczności