A A+ A++

Grupa Robyg rozpoczęła w Warszawie kolejny nowy projekt – osiedle Rytm Mokotowa przy ul. Antoniewskiej, na dolnym Mokotowie. W sprzedaży jest 220 mieszkań i 9 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 26 sierpnia 2022 15:24

  • Rytm Mokotowa powstanie w Warszawie przy ulicy Antoniewskiej. 
  • W ramach projektu powstanie 220 lokali.
  • Rytm Mokotowa to nowoczesne osiedle złożone z 4-6 piętrowych budynków z dużymi tarasami, balkonami i prywatnymi ogródkami oraz lokalami usługowymi usytuowanymi na parterach.

Nowoczesne, zatopione w zieleni osiedle Rytm Mokotowa zaplanowano w wysokim standardzie. Przyszyli mieszkańcy znajdą tu mnóstwo udogodnień dla siebie i innowacyjnych rozwiązań, wspierających ochronę środowiska – takich, jak np. windy z możliwością odzyskiwania energii elektrycznej.

Do dyspozycji mieszkańców będzie strefa fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw, klub malucha oraz siłownie zewnętrzne. Z myślą o środowisku naturalnym na osiedlu powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych i rowerownia oraz stojaki na rowery, a bezpieczeństwo zapewni ochrona z monitoringiem i wideodomofony. Całość zwieńczy zaprojektowany indywidualnie mural wykonany farbami antysmogowymi, które oczyszczają powietrze. Ten efektowny detal z pewnością stanie się rozpoznawalnym wyróżnikiem tego osiedla.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– To już kolejna nowa inwestycja, jaką uruchomiliśmy w Warszawie w tym roku. Wprowadziliśmy do sprzedaży ponad 200 lokali w projekcie Praga Piano, a teraz znowu ponad 200 na osiedlu Rytm Mokotowa. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to nie koniec tegorocznych premier, a kolejne już w najbliższym miesiącu. W tym roku wdrożyliśmy też nową inwestycję Sady Ursynów, kolejne etapy wyjątkowego osiedla Royal Residence w Wilanowie oraz bardzo popularnego projektu Mój Ursus. Łącznie w Warszawie mamy w ofercie kilkaset mieszkań w 7 dzielnicach – mówi  Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.


W ramach projektu powstanie 220 mieszkań. Fot. mat. pras.

Dodaje, że nowa inwestycja Rytm Mokotowa powstaje na rozległym, prawie dwuhektarowym terenie – u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza.

– Zaprojektowaliśmy duże, przestronne balkony ze szklanymi balustradami, piękne tarasy i ogródki oraz obszerne okna z możliwością zastosowania filtrów antysmogowych. Mieszkania będą funkcjonalne i przestronne, a całe osiedle otoczone zielenią, ze strefą fitness i sauną, placami zabaw dla dzieci, klubem malucha i siłowniami zewnętrznymi. Do tego zaplanowaliśmy infrastrukturę użytkową, jak stacje ładowania samochodów elektrycznych czy stojaki rowerowe. Efektowny mural z farbą antysmogową będzie znakiem rozpoznawalnym i wizytówką osiedla Rytm Mokotowa – podkreśla Joanna Chojecka.


W projekcie duży nacisk położono na aranżację przestrzeni wspólnych. Fot. mat. pras.

Dolny Mokotów to atrakcyjna, zielona część Warszawy – ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą publiczną i doskonale skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami miasta. W pobliżu są ogródki działkowe, klub tenisowy, stajnia, basen, plaża, tor łyżwiarski Stegny, muzea, a także wiele sklepów i centrów handlowych, placówek oświatowych, medycznych, kawiarni i restauracji, kin i teatrów oraz wiele innych atrakcji i rozrywek. Bardzo dobry dojazd jest do Pałacu w Wilanowie oraz Łazienek Królewskich.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTomek prosi o wsparcie w leczeniu. Możesz mu pomóc
Następny artykułPODKARPACIE. Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policjantów