A A+ A++

Marka Prince of Persia doczekała się trzech ogłoszeń na tegorocznym Ubisoft Forward. Wśród nich pojawił się nowy termin premiery remake’u Piasków Czasu, który raczej nie zadowoli fanów.

Źródło fot. Ubisoft

i

Prince of Persia to kolejna marka, która zaznaczyła swoją obecność na tegorocznym Ubisoft Forward. Oprócz Prince of Persia: The Lost Crown oraz The Rogue Prince of Persia, na pokazie pojawiło się również Prince of Persia: Piaski Czasu Remake… choć fani raczej oczekiwali czegoś innego, niż dostali.

Zacznijmy od najważniejszego – Prince of Persia: Piaski Czasu Remake ma nowy, orientacyjny termin premiery. Jak się okazuje, na ten tytuł trzeba będzie zaczekać aż do 2026 roku (zapowiedziany został w 2020 r.)

Ponadto zaprezentowano nową aktualizację do Prince of Persia: The Lost Crown, a także zapowiedziano, że fabularne DLC do tej produkcji (płatne), zatytułowane Mask of Darkness, pojawi się we wrześniu bieżącego roku.

I na koniec – nowy update otrzymał The Rogue Prince of Persia. Przyniesie on między innymi nowych przeciwników i niedostępną dotychczas broń.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrezydent wskazał na polityków. “Mam nadzieję, że przeproszą i żałują”
Następny artykułGrażyna Wolszczak na premierę włożyła dres. Wyróżniła się w tłumie gwiazd