A A+ A++

Komunikat Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ożarowie

dotyczący przedstawienia przez Burmistrza Ożarowa raportu o stanie gminy i zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Ożarowie, która odbędzie się 19 czerwca 2024 roku o godzinie 1000 w Domu Kultury w Ożarowie ul. Stodolna przeprowadzona zostanie debata  nad raportem o stanie gminy Ożarów przedstawionym przez Burmistrza Ożarowa, który obejmować będzie podsumowanie działalności za 2023 rok.

W debacie oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Gminy Ożarów. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, Rada Miejska w Ożarowie przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi Ożarowa wotum zaufania.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy, musi złożyć do przewodniczącego Rady Miejskiej w Ożarowie, pisemne zgłoszenie zawierające co najmniej: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

Zgłoszenia mieszkańców Gminy Ożarów do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy, przyjmowane są do dnia 18 czerwca 2024 r. w Urzędzie Miejskim w Ożarowie, ul. Stodolna 1, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00, w pokoju numer 24 – Biuro Rady Miejskiej.

Przykładowy wzór zgłoszenia do udziału w debacie dostępny jest w biurze rady oraz poniżej.

Raport o stanie Gminy Ożarów w 2023 roku – wersja online

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSzkolenie IV kompanii Nieetatowego Pododdziału Policji w Katowicach
Następny artykułRozstała się z chłopakiem, a teraz przekazała takie wieści. Fani będą zachwyceni