A A+ A++

Chciałbym, żebyście państwo wykonywali obowiązki pielęgniarek i pielęgniarzy w taki sposób, w jaki sami byście chcieli być traktowani przez pielęgniarki i pielęgniarzy – mówił do absolwentów pielęgniarstwa dr Łukasz Boratyński, dziekan Wydziału Nauk Medycznych Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda w Kielcach.

– Dzień absolutnie historyczny, raz w życiu odbieracie czepki – podkreślił dziekan Boratyński. Przypomniał, że tegoroczni absolwenci pielęgniarstwa zaczynali studia w okresie pandemii, w październiku 2020 r. Odpowiednie wykształcenie ich wymagało wiele wysiłku ze strony władz uczelni, wykładowców oraz samych studentów, ale – jak stwierdził – udało się zrealizować program nauczania i odbyć wszystkie wymagane praktyki.

W piątek, 7 czerwca,  w Akademii Lipińskiego w Kielcach odbyło się Czepkowanie 2024, czyli uroczyste zakończenie studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku pielęgniarstwo.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł15 czerwca kolejna potańcówka na rynku
Następny artykułZnani artyści, młode studentki, a w tle seks i używki. Burza po liście na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu