Team Sport Hejnał Kęty wygrał u siebie Fablokiem Chrzanów 2:0. Obie bramki zdobył Dudzic.

W 53. minucie gospodarze wykonywali rzut rożny. Po wrzutce Rogali i strzale Januszyka piłka odbiła się od poprzeczki. Trafiła do Mieszczaka a później do Dudzica. Bramkostrzelny zawodnik zdobył gola uderzeniem głową. W 75. minucie padła dziwna bramka. Po zagraniu prostopadłym jednego z zawodnika zespołu z Kęt bramkarz się pomylił, więc Dudzic skorzystał z nieoczekiwanego prezentu i skierował futbolówkę do pustej bramki.

„W pierwszej gra była w miarę wyrównana. Troszkę mieliśmy spętane nogi, bo czuliśmy, że musimy się przełamać. W drugiej części graliśmy swoje i dominowaliśmy”  – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Wygrywamy 2-0 z MKS Fablok Chrzanów Bramki strzelił:Dudzic Przemysław ⚽⚽