A A+ A++

Władze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii ogłosiły nabór do projektu “Młodzi robią Metropolię”, który skierowany jest do mieszkańców GZM w wieku 16-25 lat. Jeśli jesteś zainteresowany, aby zostać ambasadorem młodzieży i wspólnie z innymi “robić Metropolię” przeczytaj o szczegółach akcji i wyślij swoje zgłoszenie.

» REGULAMIN PROJEKTU

Czym jest projekt „Młodzi robią Metropolię”?

To nasz pomysł na wysłuchanie postulatów mieszkańców Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM) w wieku od 16 do 25 roku życia. Chcemy dowiedzieć się jakie macie oczekiwania, potrzeby i problemy. Liczymy, że wskażecie nam kierunki działań w obszarach edukacji, rynku pracy, rozwoju, transportu, kultury na obszarze Metropolii. Wasze pomysły zostaną wykorzystane w pracach nad „Strategią Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.”

Kogo szukamy?

25 ambasadorów Młodej Metropolii, ludzi stąd w wieku od 16 do 25 roku życia, którzy chcą „robić Metropolię”. Powiedz lub napisz nam Jak wygląda? Jak brzmi? Jak żyje? Czym jest? Metropolia Młodych. Przedstaw się nam, napisz kim jesteś.

Jak mogę się zgłosić?

Na twoje zgłoszenie czekamy do końca czerwca 2020 roku. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: bit.ly/2ZsuH7l pamiętaj, że oprócz zgłoszenia czekamy na odpowiedź na zadanie: „Powiedz lub napisz nam Jak wygląda? Jak brzmi? Jak żyje? Czym jest? Metropolia Młodych” prześlij je na adres: [email protected] Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziesz w regulaminie – dostępnym na www.metropoliagzm.pl w zakładce Biblioteka – koniecznie go przeczytaj

Nadesłane zgłoszenia będą przedmiotem dyskusji przedstawicieli Departamentów odpowiedzialnych za rozwój społeczno-gospodarczy, komunikację i transport, planowanie przestrzenne, projekty oraz promocję w Metropolii. Skontaktujemy się z wybranymi osobami, dopuszczamy możliwość dodatkowych rozmów z wybranymi osobami.

Co nas czeka?

Fajna przygoda, pełna zadań i interakcji. Do Waszej dyspozycji będą zarówno pracownicy Metropolii jak i zewnętrzni eksperci. Czeka nas minimum 10 spotkań (w tym zdalnych) w okresie od września 2020 do września 2021 roku.

Co potem?

Efektem naszej pracy będą rekomendacje, które znajdą się w „Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.” Chcemy też prezentować Wasze pomysły w trakcie specjalnych spotkań w okresie od września do grudnia 2021 roku.

A gdybym miał/miała więcej pytań?

Pozostajemy z Wami w kontakcie pod adresem mł[email protected]

» REGULAMIN PROJEKTU

autor: Łukasz Łata, GZM

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPodlaskie: Znaleziono militaria z czasów Jaćwingów
Następny artykułPort Lotniczy Olsztyn-Mazury gotowy na wznowienie połączeń pasażerskich