A A+ A++

Hideo Kojima, twórca Death Stranding otrzymał niedawno prezent od firmy Lego, który ma być hołdem dla jego nowej marki, Death Stranding. Problem w tym, że jeden z fanów twierdzi, że zestaw nie jest do końca oryginalny.

To żadna tajemnica, że Kojima jest ogromnym fanem Lego. Wiele razy w swoich mediach społecznościowych publikował zdjęcia zestawów, które kupił, takie jak zestaw z Pac-Manem czy mapę z Metal Gear Solid, którą stworzył wspólnie z duńskim producentem klocków. Niedawno pojawił się kolejny wpis tego typu, z najnowszym, unikalnym zestawem, wysłanym bezpośrednio z centrali Lego jako prezent dla japońskiego twórcy gier. O ile sam Kojima sprawia wrażenie zachwyconego, o tyle Jonas Kramm – jeden z twórców związanych ze społecznością Lego – nie podziela tego zachwytu. Jego zdaniem, Lego skopiowało jeden z jego pomysłów, nie pytając go o zdanie.

Rzeczywiście, trudno się oprzeć wrażeniu, że oba projekty są do siebie niesamowicie podobne. Kramm zretweetował wpis Kojimy, tagując duńską firmę z komentarzem:

czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWarto podczas upałów sięgnąć po owoce i kefiry
Następny artykułWypadek na DK74 w gminie Ruda Maleniecka. Kierował 85-latek