A A+ A++

Putincewa  w meczu trzeciej rundy Wimbledonu z Igą Świątek pokonała niespodziewanie faworytkę 3:6, 6:1, 6:2. Polka nie zagrała wielkiego meczu i popełniła za dużo błędów. Tym samym ponownie pożegnała się z Wimbledonem na wczesnym etapie rywalizacji. Zdaniem statystyków spory wpływ na porażkę miały błędy podczas zagrań forhendowych – ich Polka popełniła aż 46!  Sama Świątek po meczu nie ukrywała, że wpływ na jej postawę mogło mieć zmęczenie.

Zobacz wideo Andziaks o tym, kim będzie jej córka. Wyrośnie z niej druga Iga Świątek?

Julia Putincewa pokonała Igę Świątek. I zaczepiła. “Nie znam”

Kilkadziesiąt minut po zakończeniu meczu Putincewa zjawiła się na konferencji prasowej. Nie obyło się bez zaczepki w kierunku reprezentantki Polski. – Nie znam jej – powiedziała zapytana o to, czy dużo rozmawia ze Świątek poza kortem.

–  To znaczy, nie wiem. Przynajmniej z tego, co widzę, zawsze lubi spędzać czas w swojej strefie ze swoim zespołem. Niewiele rozmawia z innymi. Chodzi mi o to, że nie wchodzę do tej bańki – wyjaśniła Kazaszka cytowana przez serwis prasowy Wimbledonu.

Putincewa wyjaśniła też, że podczas przerwy między setami czuła się nieco… znudzona. – Nie znam przepisów i nie wiem, jak długo jej nie było. Szczerze mówiąc, to w pewnym momencie byłam już znudzona. Myślałam, że już wróci, więc zaczęłam się ruszać, a jej dalej nie było. Znowu zaczęłam się ruszać, a jej nadal nie było – mówiła na temat przerwy toaletowej Igi Świątek, o czym więcej pisała korespondentka Sport.pl Agnieszka Niedziałek.

Dla Putincewej pokonanie Igi Świątek jest z pewnością bardzo dużym osiągnięciem. W kolejnej rundzie czeka ją następne wyzwanie – zmierzy się bowiem z Jeleną Ostapenko. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZłodziejowi rowerów odebrało mowę, gdy do mieszkania weszli policjanci
Następny artykułINTELLIGENT GAMING SOLUTIONS S.A.: Lista akcjonariuszy, którzy wzięli udział w Walnym Zgromadzeniu oraz posiadali co najmniej 5% głosów