A A+ A++

Air-Tech-Bud Sp z o.o w Bochni firma z ugruntowaną pozycją i wieloletnim doświadczeniem, współpracująca z klientami na rynku zachodnim, inwestująca w rozwój i nowe technologie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Spawacz (MIG/MAG, TIG)

Miejsce pracy: Bochnia

Opis stanowiska:

  • spawanie  na podstawie dokumentacji technicznej konstrukcji, zbiorników, detali
  • ustawianie parametrów technologicznych,
  • kontrola procesu technologicznego i wykonywanie pomiarów międzyoperacyjnych
  • montaż konstrukcji według dokumentacji

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
  • uprawnienia spawalnicze w metodzie 135, 141
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • dokładność i sumienność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną i ciekawą pracę na miejscu

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV
następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w CV oraz innych dokumentach w celach rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości
przez Administratora danych osobowych tj Air-Tech-Bud sp z o.o., ul Partyzantów
26 , 32-700 Bochnia, tel. 14 6123844  Ponadto oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych
oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo
sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo do cofnięcia
zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że
podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie
rekrutacyjnym i w przypadku niepodania danych nie będzie to możliwe”.

Zostałem poinformowany, że moje dane osobowe nie będą
udostępniane podmiotom trzecim i będą przechowywane do zakończenia procesu
rekrutacji jednak nie dłużej niż 2 miesięcy od dnia przekazania ich
Administratorowi danych.

Zgłoszenie proszę
nadsyłać na adres e-mail:
[email protected]

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRap Stacja Festiwal. Pierwszy dzień za nami
Następny artykułBuzek: Polsce bardziej opłaca się szybsze odejście od węgla