A A+ A++

W tym pięknym letnim okresie obfitującym w zaręczyny Jubiler Jaracz przygotował dla Was wyjątkowy Konkurs –

Powiedz TAK z Jubiler Jaracz!

Pokażcie nam swoje zaręczyny, aby mieć szansę wygrać obrączki ślubne za połowę ich ceny!

Firma Jubiler Jaracz od ponad 40 lat towarzyszy swoim klientom w wyborze pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych.

Nasze kolekcje zaręczynowe to pierścionki klasyczne z diamentami, jak i bardzo bogata gama pierścionków z kamieniami szlachetnymi. Jako symbol miłości prawdziwym bestsellerem jest ten, w którego koronie lśni idealnie oszlifowany diament. Diament jako kamień najtrwalszy zdecydowanie skradł serca kobiet. Wśród naszych propozycji także znajdziecie takie klejnoty jak rubin, szafir, szmaragd, topaz, a także najnowsze trendy, oryginalne wzornictwo oraz unikatowe barwy kamieni jak topaz London blue, topaz swiss czy zielony szafir. Ponadto przepiękny morganit, który pięknie komponuje się z różowym złotem, czy kompozycje kamieni naturalnych z czarnymi diamentami, które prezentują się bardzo stylowo.

Tworzymy i obserwujemy nowe trendy w biżuterii i chętnie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomysłami w projektowaniu biżuterii, a więc jeśli macie w głowie swój wymarzony projekt pierścionka śmiało udajcie się do naszych salonów.

Uwielbiamy doradzać zakochanym w doborze idealnego pierścionka zaręczynowego, bo tym samym czujemy, że stajemy się częścią tego wyjątkowego dnia. Rzadko mamy jednak możliwość zobaczyć w jakich okolicznościach pada to najważniejsze pytanie.

Pokażcie nam to wysyłając zgłoszenia do naszego Konkursu!

Zgłoszenia należy przysyłać do 31 grudnia 2024 roku na nasz adres [email protected], zamieszczając zdjęcie pokazujące Wasze zaręczyny z pierścionkiem zakupionym w salonie Jubiler Jaracz. Adresy salonów biorące udział w Konkursie podajemy poniżej. Przesyłając zdjęcie podajcie Wasze imiona, miejsce oraz datę zaręczyn

Życzymy Wszystkim powodzenia i zapraszamy do salonów Jubiler Jaracz.

Nowy Targ ul. K.Wielkiego 3

tel 501 333 585

Nowy Sącz ul. Lwowska 26

tel 797 797 585

Pełny Regulamin Konkursu dostępny na stronie firmy www.jubiler.jaracz.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolska w czołówce europejskich producentów i użytkowników rowerów
Następny artykułChrust – słowiański electro-folk | koncert