A A+ A++

Użytkownik serwisu Discord znalazł ślad w plikach gry Fallout 76, który może zwiastować nadejście wyczekiwanej przez wielu graczy funkcji.

Źródło fot. Bethesda

i

W zeszłym miesiącu Fallout 76 powiększył się o region Skyline Valley, a być może już wkrótce do dzieła Bethesdy trafią kolejne nowości. Jeden z „dataminerów” odkrył bowiem w plikach gry ślady funkcji, która jest od dawna wyczekiwana przez sporą grupę fanów.

Owym „odkrywcą” jest użytkownik Discora o pseudonimie SugarBombsRADS, a wspomnianą funkcją – system towarzyszy pozwalający nam wędrować przez pustkowia u boku ulubionego zwierzaka. Na potwierdzenie swojego znaleziska internauta pokazał grafikę na discordowym serwerze „Fallout 76 Datamining”. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Szablon samouczkaDiscord / Fallout 76 Datamining

Jak widać, twórcy mogą wprowadzić towarzyszy w postaci kota czy psa, ale również szpona śmierci (ang. Deathclaw) lub ptaszka. Podkreślmy, że choć całość wygląda bardzo obiecująco, to wiadomość o nowej mechanice nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Bethesdę, więc warto ostrożnie podchodzić do tych doniesień.

Przypomnijmy, iż aktualnie w Falloucie 76 możemy oswoić napotkane zwierzęta, lecz nie opuszczają one naszego obozowiska. Co ciekawe, Bethesda już w 2021 roku chciała zmienić nieco system przygarniania pupili, ale ostatecznie ten element nigdy nie trafił do gry (być może już niedługo się to zmieni).

  1. Fallout 76 – poradnik do gry

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRodzice z dziećmi będą zatrzymywani na granicy? Ministerstwo stawia sprawę jasno
Następny artykułZmiana na stanowisku prezesa klubu LKS Igloopol Dębica