“Brak kibiców na trybunach stanowił parasol ochronny nad głową Dariusza Żurawia”

Była 82. minuta meczu 22. kolejki Premier League 2. Michał Karbownik dostał podanie na prawej stronie boiska. W pełnym biegu minął czterech rywali, wbiegł w pole karne i podał po ziemi wzdłuż pola karnego do Teddy Jenksa, który strzelił swojego drugiego gola w meczu. – Super podanie z głębi pola Karbownika – pisała strona Brighton na Twitterze. – Liczę na to, że niedługo takie akcje Karbownika zobaczymy w Premier League – napisał na Twitterze Mariusz Piekarski, agent zawodnika

Wielki konflikt w Bayernie. Dziennikarz “Spiegla” ujawnia nowe fakty. “Flick ma odejść”

Karbownik wciąż czeka na debiut w Premier League

– Świetna akcja Michała Karbownika, cały czas jest przy piłce i cudowne wycofuje do Jenksa – zachwycał się angielski komentator. Brighton U-23 pokonał Southampton 3:0 i wciąż zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Przerwał jednak serię sześciu meczów bez zwycięstwa.

Juventus z potężną stratą finansową. Do końca czerwca musi zarobić 100 milionów euroJuventus natychmiast potrzebuje wielkich pieniędzy. Włosi policzyli. “Do końca czerwca”

Karbownik wciąż czeka na debiut w Premier League. Dotychczas wystąpił tylko w jednym spotkaniu pierwszej drużyny Brighton w Pucharze Anglii z Leicester.