A A+ A++

Pomaganie przez odkręcanie – zbieramy plastikowe nakrętki

Korki od napojów, oleju, kawy rozpuszczalnej, szamponów, płynów do płukania, pasty do zębów itp. – są w każdym domu. Zamiast trafiać z innymi odpadami plastikowymi do śmieci mogą pomóc tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują.

Przypominamy, że w Urzędzie Miasta Rypin cały czas trwa zbiórka plastikowych nakrętek. Na parterze budynku znajduje się specjalny kosz, do którego można wrzucać plastikowe korki. Nakrętki zbierane są również w miejskich przedszkolach, szkołach i w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Obecnie nakrętki zbieramy na leczenie i rehabilitację Michała Janakowskiego, który w sierpniu minionego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu na autostradzie A1. Michał jest studentem ASP w Łodzi, harcerzem, zdolnym artystą i jedną z tych niesamowicie dobrych dusz, stawiających czyjeś dobro nad swoim. Teraz te dobro musi do niego wrócić, by mógł obudzić się ze śpiączki. Mama Michała to była mieszkanka naszego powiatu, a jego rodzina wciąż tu mieszka.

W imieniu rodziców, przyjaciół, kolegów i wszystkich bliskich Michała, zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o pomoc. Zebrane nakrętki trafią do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych, a następnie całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Michała. Zróbmy wspólnie coś dobrego!

Aktualne informacje dotyczące leczenia Michała na stronie:

https://www.facebook.com/janakwstawaj/

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZnaleźli pod jezdnią trumny
Następny artykułZABRZE: Festiwal Kwiatów w MOB. Warsztaty, stoiska ze zdrową żywnością i wiele innych atrakcji