A A+ A++

Wiele osób, zamiast jechać na wakacje samochodem, wybiera pociąg. To nie tylko bardziej ekologiczne, lecz także wygodne, bo podczas jazdy można się zdrzemnąć lub poczytać książkę. Dla fanów podróży tym środkiem transportu Łódzka Kolej Aglomeracyjna przygotowała nie lada gratkę. Są darmowe bilety.

Zobacz wideo CPK – Czas Pomarzyć, Kochani [Co to będzie odc.4]

Darmowe bilety kolejowe. Wszystko za sprawą akcji “Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”

Łódzka Kolej Aglomeracyjna należy do PKP Polskich Linii Kolejowych i skupia się na połączeniach miast sąsiadujących z Łodzią. Funkcjonuje od 2014 roku, a na jej trasie znajdują się między innymi Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Zgierz, Kutno, Łowicz czy Skierniewice. Na tegoroczne wakacje, z racji dziesiątej rocznicy powstania spółki, ŁKA przygotowała akcję “Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”.

Pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Z darmowych biletów skorzystają uczniowie do 24. roku życia i studenci do 26 lat. Jest jednak haczyk, bo nie wszyscy mogą się załapać. Codziennie na Koleo, E-podróżnik, Biletico oraz w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay jest wrzucana pula 1000 darmowych biletów. Uprawiony może pobrać maksymalnie dwa w ciągu dnia, ale każdy może być tylko na jedne dane osobowe. Podczas podróży należy mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką.

Jak zamówić darmowy bilet? To dziecinnie proste. Wystarczy tylko kliknąć

Promocja obejmuje pociągi ŁKA i Regio. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika lub pośrednika, albo otworzyć wybraną aplikację, odnaleźć przejazd i zaznaczyć opcję “Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”. Jeśli bilety nadal są dostępne, cena powinna wynosić 0 zł. Jeśli masz ochotę, to zagłosuj w naszej sondzie, która znajduje się poniżej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułНа Сумщині електропостачання відновили для понад 100 тисяч споживачів
Następny artykułWichury w Wielkopolsce. Wiatr porwał dmuchańce, kilka osób zostało rannych