A A+ A++

Podczas pierwszego „Podróżniczego czwartku” w wschowskiej bibliotece uczestnicy mieli okazję odkryć fascynujące kraje: Litwę i Łotwę. Spotkanie obfitowało w różnorodne atrakcje i aktywności, które angażowały zarówno umysł, jak i ciało.

Dzieci uczyły się podstawowych słówek po litewsku, co sprawiło im wiele radości. Następnie, podczas zabawy polegającej na szukaniu ciekawostek o Litwie i Łotwie, uczestnicy przemierzali całą bibliotekę, odkrywając interesujące fakty o tych państwach. Było także malowanie flag i innych symboli narodowych, co pozwoliło dzieciom na kreatywne wyrażenie siebie.

W programie znalazły się również zawody sportowe, podczas których Litwa i Łotwa rywalizowały ze sobą w przyjacielskiej atmosferze. Wszystkie te aktywności były nie tylko edukacyjne, ale także dostarczały mnóstwo zabawy.

Każde dziecko otrzymało specjalny biblioteczny paszport, w którym będzie mogło zbierać naklejki związane z krajami, które odwiedzimy podczas kolejnych spotkań. Ta inicjatywa ma na celu zachęcenie dzieci do regularnego uczestnictwa w naszych zajęciach i poszerzania swojej wiedzy o świecie.

To był dopiero pierwszy z wielu ekscytujących „Podróżniczych czwartków”. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zabierze nas nasza podróż w przyszłym tygodniu!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIluzoryczne wzrosty rejestracji ciężarówek
Następny artykułСоздают безпорядок: 7 вещей, которые не стоит хранить в спальне или возле кровати