A A+ A++

Już niedługo będzie można skorzystać z darmowej podróży pociągami PKP Intercity. Specjalna promocja odbędzie się w sobotę 1 czerwca, a skorzystać z niej będą mogli najmłodsi podróżnicy – oczywiście w towarzystwie opiekunów.

Dzień Dziecka na torach

Już niedługo, bo w sobotę 1 czerwca obchodzony będzie międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji PKP Intercity postanowiło zaoferować świetną ofertę dla najmłodszych podróżników i miłośników kolei. W tym dniu osoby do 16. roku życia będą mogły skorzystać z darmowych przejazdów pociągami na terenie całej Polski. 

Wszystkie dzieci i młodzież poniżej 16. roku życia otrzymają możliwość odebrania darmowego biletu na dowolny pociąg PKP Intercity w drugiej klasie wagonu. Jak otrzymać taki bilet za darmo? Wystarczy zgłosić się do konduktora pociągu lub bezpośrednio odebrać go w kasie biletowej na dworcu. Warto zaznaczyć, że promocja z okazji Dnia Dziecka obejmuje tylko najmłodszych – rodzice i/lub opiekunowie będą musieli zakupić bilet dla siebie, choć dla nich również przygotowano specjalną promocję.

Razem taniej

W Dniu Dziecka możliwe będzie też skorzystanie z promocji “Taniej z bliskimi”, dzięki której otrzymamy zniżkę w wysokości 30% na zakupione bilety. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup od 2 do 6 biletów na wspólną podróż. Promocja obejmuje zarówno pociągi TLK, jak i Intercity.

Co ważne, zniżka może być łączona z innymi rabatami i ulgami ustawowymi, np. dla osób uczących się. To świetny sposób na weekendowy wypad, tym bardziej że w tym roku 1 czerwca wypada wręcz idealnie, bo w sobotę. A wiele wycieczek i ta … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDwie na trzy firmy należące do kobiet utrzymują się na rynku ponad 3 lata
Następny artykułRaport OPEC bez zaskoczenia na rynku ropy