A A+ A++

W sobotę w Końskich rozegrano finały IV edycji Mistrzostw Polski Akademii Piłkarskich Champions Końskie. Ponad 350 młodych piłkarzy z 25 miejscowości, trenujących w 31 akademiach rywalizowało w kategoriach do lat 9 oraz do lat 11. Wśród młodszych najlepszymi okazali się zawodnicy z AP Champions Piotrków Trybunalski, a w starszej kategorii triumfowali gospodarze, czyli AP Champions Końskie. Trenerem naszej drużyny jest Łukasz Herda.

REKLAMA

Sobota była dniem przepełnionym futbolem na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich. Na kilku boiskach rywalizowało około 350 młodych piłkarzy, a przyjechali z nimi również kibicujący im rodzice. Oprócz gry najmłodszych czekały też animacje i dodatkowe atrakcje. Natomiast po wielu godzinach gier wyłoniono tych najlepszych.

REKLAMA

Kategoria U9:
1. Piotrków Trybunalski
2. Żory
3. Brzesko

Kategoria U11:
1. Końskie
2. Miechów
3. Kwidzyn

Warto dodać, że w kategorii U11 królem strzelców został Eryk Mazur z AP Champions Końskie. W turnieju udział wzięła także akademia z Fałkowa. Wydarzenie objęte było honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego. Włodarz naszego samorządu wręczał też puchary i wyróżnienia, a towarzyszył mu wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Domaradzki.

W materiale wideo znajdziecie fragmenty finałowego meczu, w tym bramki.

Zdjęcia:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJakub Kiwior rozchwytywany. Kolejny gigant zgłasza się po Polaka
Następny artykułDni Jaworzna 2024 – koncert zespołu Pidżama Porno – galeria zdjęć