A A+ A++

W niedzielę, 7 lipca, społeczność Woli Mąkolskiej zjednoczyła się wokół sportowej rywalizacji podczas pikniku sportowego „Piłka siatkowa łączy pokolenia”. Wydarzenie to zgromadziło zarówno zawodników, jak i licznych mieszkańców, którzy przyszli kibicować swoim drużynom i cieszyć się piknikowymi atrakcjami.

Sportowa rywalizacja na boisku

Niedzielny piknik sportowy, zorganizowany przez Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Woli Mąkolskiej, przyciągnął sześć drużyn siatkarskich walczących o puchary. W turnieju uczestniczyły zespoły o różnym składzie wiekowym, co doskonale podkreślało hasło wydarzenia – „Piłka siatkowa łączy pokolenia”.

Po zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce zdobyła drużyna Absolwentów, która wykazała się wyjątkową determinacją i umiejętnościami. Drugie miejsce przypadło strażakom z OSP Mąkolice, którzy zmagali się z przeciwnikami na wysokim poziomie. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci Ziewanic, zarówno panie, jak i panowie.

Uroczystość wręczenia nagród

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która miała miejsce w blasku słońca po przelotnym deszczu, zawodników uhonorowali Edyta Strumian z Zarządu Powiatu Zgierskiego, wójt gminy Głowno Tomasz Drużka oraz wiceprzewodniczący rady gminy Michał Wójcik. Laureaci odebrali swoje trofea z rąk tych zasłużonych przedstawicieli lokalnych władz, przy aplauzie licznych kibiców.

Na uroczystości obecni byli również przewodniczący Rady Powiatu Zgierskiego Bogdan Jarota oraz powiatowi radni Alicja Antczak i Leszek Potakowski, którzy z entuzjazmem wspierali sportowców.

Piknikowe atrakcje dla całej rodziny

Oprócz emocji sportowych, piknik oferował liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki, stoisko z tatuażami, a także różnorodne gry i zabawy. Organizatorzy zadbali również o smaczny poczęstunek – na stołach pojawiły się grillowane specjały, świeże ciasta, wata cukrowa, popcorn i lody.

Świetna atmosfera i sportowe emocje sprawiły, że nawet przelotny deszcz nie wystraszył uczestników. Wszyscy, zarówno zawodnicy, jak i kibice, mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, co tylko potwierdziło, jak ważne są tego typu inicjatywy dla integracji lokalnej społeczności.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Wg inf z: Starostwo Powiatowe Zgierz

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStrefa chilloutu w sercu Knurowa. Otwarcie już w najbliższą niedzielę!
Następny artykułBadanie RTG – na czym polega