A A+ A++

To jeden z topowych polskich zespołów hiphopowych. Ogłoszony jako pierwszy zapowiada – jak mówią organizatorzy – jeszcze wyższy poziom muzyczny nadchodzącej 10. edycji festiwalu.

“Oskar i Steez nie boją się eksperymentować z gatunkami i tworzyć muzyki przekraczającej granice. Ich unikatowy styl, będący mieszanką rapu, elektronicznych brzmień i niebanalnych tekstów, zyskał szerokie grono fanów i uznanie krytyków” – piszą twórcy Polish Hip-Hop Festivalu. Zespół największą popularność zdobył w 2014 r. za sprawą mixtape’u “Art Brut” o koncepcyjnym charakterze, w którym wykorzystał sample z polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80. 

Tegoroczna jubileuszowa edycja hiphopowego święta ma przynieść fanom wiele niespodzianek. Wśród wykonawców mają pojawić się największe gwiazdy. Tym razem będą to artyści nie tylko z Polski. A to dlatego, że jak mówią organizatorzy – misją, jaką sobie wyznaczyli, jest promowanie kultury hiphopowej, kreatywności i różnorodności. Zapowiadają także – na razie jeszcze nie zdradzając szczegółów – szereg atrakcji i innowacji. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCeny prądu w nowym roku: Jak ustawa wpłynie na twoje rachunki w 2024?
Następny artykułNajlepsze polskie komedie. Cały czas bawią do łez