A A+ A++

Lando Norris, P3
“Świetna robota ze strony zespołu i gratulacje dla George’a za pole position. Sesja był trudna, zawsze taka jest w Montrealu, ale właśnie dlatego tak to kochamy i dlatego wszyscy mamy uśmiechy na twarzach. To miłe uczucie, gdy składasz dobre kółko i jesteś w czołowej trójce.”

“Jestem podekscytowany tym co możemy osiągnąć w wyścigu. Bolid był świetny w ostatnich trzech czy czterech wyścigach i jesteśmy w gazie. Mamy przed sobą i za sobą szybkie auta, więc zapowiada się ekscytujący wyścig. Skupimy się przez noc i zobaczymy jak możemy przesunąć się do przodu.”

Oscar Piastri, P4
“P4. Bardzo zacięta i trudna sesja, ale było fajnie. Myślę, że sporo ludzi sądzi teraz, że mogło zdobyć pole position i jestem jednym z nich, ale to pozytywny sygnał jeżeli chodzi o nasze tempo. To kolejny start z czołówki. Zobaczymy na co nas będzie stać. Mamy stabilne osiągi i możemy skorzystać na tym, że startujemy obydwoma bolidami obok siebie, co zawsze pozytywnie wpływa na strategię. Zobaczymy co zdołamy osiągnąć. Nie mogę się tego doczekać.”

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRussell wywalczył drugie pole position w karierze
Następny artykułCzechy zaostrzają środki bezpieczeństwa. “Może dojść do ataku terrorystycznego”