W lidze młodziczek UKPS Lubin II był bliski wygrania z Kamienną Górą swojego pierwszego meczu w lidze. Brawa za wygranie pierwszego seta, choć kolejne partie padły łupem Kamiennej Góry.

We Wrocławiu pierwsze swoje ligowe mecze rozgrywali zawodnicy w kategorii młodzik

Ostatecznie w meczu przeciwko Kamiennej Górze, ekipa UKPS Lubin II przegrywała 2:1. W drugim meczu Nowa Ruda także pokonała lubiński zespół 2:0.

We Wrocławiu pierwsze swoje ligowe mecze rozgrywali zawodnicy w kategorii młodzik. Dla UKPS Lubin to historyczne wydarzenie. Pierwszy raz męska drużyna została zgłoszona do ligi. Było bardzo blisko wygranej w meczu z Miliczem. W trzecim secie Lubin prowadził 11:6 i … skończyło się 11:15. Milicz wygrywa 2:1.

– Cieszy walka i dobra postawa w tym meczu naszych młodych chłopaków. Brawo panowie! 8 listopada będzie szansa rewanżu – podkreślają trenerzy.