A A+ A++

Wymagania użytkowników komputerów profesjonalnych stale rosną i z tego też powodu Dell spoczywać na laurach zamiaru nie ma. Świetnym na to dowodem są nie tylko wprowadzone wcześniej mobilne stacje robocze z serii Precision, ale przede wszystkim stacjonarny komputer Precision 7865 Tower.

Dell Precision 7865 Tower to nie byle jaki zestaw. Oparty został bowiem o platformę sWRX8, a więc wyposażono go w najnowszy procesor do zadań specjalnych z serii AMD Threadripper Pro 5000. O najwydajniejszym procesorze z tej rodziny pisaliśmy już wcześniej, dlatego tutaj możecie sprawdzić jego wydajność. Sam zestaw składa się również z akceleratora AMD Radeon Pro W6800 (maks. 32 GB) lub grafiki NVIDIA RTX A6000 (maks. 48 GB), a te z kolei, wraz z procesorem, mogą współpracować nawet z 56 TB przestrzeni na dane i 1 TB pamięci RAM z funkcją korekcji ECC.

Dell Precision 7865 Tower to jedna z najwydajniejszych stacji roboczych. Wykorzystano w niej procesor AMD Threadripper Pro 5000

Dell Precision 7865 Tower, dzięki rozbudowanej specyfikacji i możliwości konfiguracji spełni założenia nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy całymi garściami czerpią z ogromnej liczby linii PCIe i nawet 128 wątków procesora Zen 3. Niezależnie więc od tego, czy tworzysz filmy animowane, analizujesz ogromne zbiory danych, czy tworzysz kolejne projekty AR – ten profesjonalny zestaw zapewni potrzebną moc, elastyczność i niezawodność.

Tak wymagające procesy robocze inżynierów, twórców i projektantów wymagają ogromnej mocy obliczeniowej. Warto jednak prześledzić, czy nowy komputer będzie w stanie pracować z odpowiednią temperaturą, która zapewni optymalne warunki pracy zainstalowanym w środku komponentom. Dell twierdzi, że najnowszy zestaw, dzięki heksagonalnym kanałom wentylacji w pełni to zapewni. Wszystko to w obudowie o 14% mniejszej niż w Precision 7820 Tower.

Komputer Precision 7865 Tower dostępny będzie do kupienia jeszcze latem bieżącego roku na całym świecie. Niestety producent nie podzielił się informacją odnośnie samych cen, które zostaną ujawnione nieco bliżej premiery. Tak czy inaczej zapewne będą zaporowe, choć warto wspomnieć, że czas to pieniądz, a każde skrócenie tworzenia dowolnego wspieranego projektu oznacza więcej czasu na kolejny.

Zobacz także:





Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWyzwanie mBanku i Saints Row – wygraj nagrody pieniężne i grę!
Następny artykułRemont na DK1. Utrudnienia mogą potrwać do października br.