Miłośnicy piłki halowej już po raz ostatni w tym roku będą mogli kibicować drużynom w rozgrywkach. Weekend 22-23 lutego 2020 roku zamknie zmagania zespołów w XXVII edycji ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu.
Fot.: ŁoLiF Łowicka Liga Futsalu.
W sobotę, od godz. 13.30 odbędą się tylko mecze 12. kolejki III Zina ligi ŁoLiF, zaś w niedzielę ostatnie spotkania zagrają zespoły w ramach wszystkich trzech lig.
13. kolejka XXVII edycji Julomax II ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 16.20: Bang-Bang Łowicz – Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz
godz. 16.50: KS Stefan Łowicz – Vinci Łowicz
godz. 17.20: Alcatraz Łowicz – Dąbro Łowicz
godz. 17.50: Promil Let’s Dance Dzierzgów – FC Łaguszew
godz. 18.20: Marbud Chąśno – Subiekt Nieborów
godz. 18.50: GKS Olimpia Chąśno – Nieobliczalni Głowno
Pauza: Strażacy ITV Media Łowicz.
1. FC Łaguszew (1) | 11 | 28 | 51-10 |
2. Promil Let’s Dance Dzierzgów (2) | 11 | 25 | 38-17 |
3. Alcatraz Łowicz (3) | 11 | 24 | 47-23 |
4. Strażacy ITV Media Łowicz (7) | 12 | 21 | 32-19 |
5. Marbud Chąśno (4) | 11 | 21 | 36-25 |
6. Vinci Łowicz (5) | 11 | 19 | 31-21 |
7. GKS Olimpia Chąśno (9) | 11 | 18 | 26-31 |
8. Subiekt Nieborów (6) | 11 | 16 | 31-26 |
9. Bang-Bang Łowicz (10) | 11 | 13 | 23-30 |
10. Dąbro Łowicz (8) | 11 | 12 | 16-37 |
11. Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz (12) | 11 | 7 | 24-39 |
12. Nieobliczalni Głowno (11) | 11 | 6 | 32-43 |
13. KS Stefan Łowicz (13) | 11 | 0 | 8-76 |
12. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF – 2020.02.22 (sobota):
godz. 13.30: LKS Vagat Domaniewice – OSP Soccer Stachlew
godz. 14.00: LKS Fenix Boczki Chełmońskie – OSP Seligów
godz. 14.30: Kolejarz Łowicz – Mal-Bud Łowicz
godz. 15.00: Bezedura Łowicz – LKS Victoria Zabostów Duży
godz. 15.30: Mikoba United Klewków – LKS Start Złaków Borowy
godz. 16.00: Imprezowy Klimat Zielkowice – FC Jeziorko
Pauza: GKS Olimpia-Junior Chąśno.
13. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 13.00: GKS Olimpia-Junior Chąśno – LKS Fenix Boczki Chełmońskie
godz. 13.30: LKS Victoria Zabostów Duży – Imprezowy Klimat Zielkowice
godz. 14.00: OSP Soccer Stachlew – Kolejarz Łowicz
godz. 14.30: LKS Start Złaków Borowy – Bezedura Łowicz
godz. 15.00: Mal-Bud Łowicz – Mikoba United Klewków
godz. 15.30: OSP Seligów – LKS Vagat Domaniewice
Pauza: FC Jeziorko.
1. Mal-Bud Łowicz (1) | 10 | 28 | 38-9 |
2. FC Jeziorko (2) | 11 | 24 | 27-23 |
3. LKS Start Złaków Borowy (3) | 10 | 22 | 32-23 |
4. Mikoba United Klewków (4) | 10 | 20 | 27-14 |
5. Bezedura Łowicz (5) | 10 | 17 | 24-21 |
6. OSP Seligów (8) | 10 | 14 | 20-23 |
7. LKS Vagat Domaniewice (6) | 10 | 13 | 25-27 |
8. Imprezowy Klimat Zielkowice (9) | 10 | 13 | 20-30 |
9. Kolejarz Łowicz (7) | 10 | 13 | 30-30 |
10. LKS Victoria Zabostów Duży (10) | 10 | 10 | 22-27 |
11. LKS Fenix Boczki Chełmońskie (11) | 10 | 6 | 24-34 |
12. GKS Olimpia-Junior Chąśno (12) | 11 | 5 | 23-36 |
13. OSP Soccer Stachlew (13) | 10 | 4 | 18-32 |
13. kolejka XXVII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF – 2020.02.23 (niedziela):
godz. 10.00: Amatorzy z Łowicza Łowicz – Lamela Łowicz
godz. 10.30: Cartel Parma – KS Ostrowiec
godz. 11.00: LKS Czarni-Junior Bednary – Piotrtrans Blich Łowicz
godz. 11.30: FC Jamno – LKS Start-Junior Złaków Borowy
godz. 12.00: Gas-Truck Łowicz – Drink Team Głowno
godz. 12.30: Trans Dani Łowicz – Sparta Piątek
Pauza: LZS Kopernik Kiernozia.
1. FC Jamno (2) | 11 | 30 | 31-14 |
2. Sparta Piątek (1) | 11 | 27 | 54-15 |
3. Cartel Parma (3) | 11 | 25 | 38-27 |
4. Amatorzy z Łowicza Łowicz (4) | 11 | 20 | 44-19 |
5. Drink Team Głowno (6) | 11 | 17 | 27-27 |
6. Lamela Łowicz (8) | 11 | 16 | 34-24 |
7. Piotrtrans Blich Łowicz (9) | 11 | 16 | 28-25 |
8. LKS Czarni-Junior Bednary (5) | 11 | 14 | 31-34 |
9. Trans Dani Łowicz (7) | 11 | 13 | 27-40 |
10. KS Ostrowiec (10) | 11 | 11 | 24-29 |
11. LZS Kopernik Kiernozia (13) | 12 | 7 | 19-49 |
12. LKS Start-Junior Złaków Borowy (11) | 11 | 5 | 16-31 |
13. Gas-Truck Łowicz (12) | 11 | 3 | 7-45 |
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS