A A+ A++

21 Savage, multi-platynowy artysta jest jednym z najbardziej pożądanych raperów swojego pokolenia. Wydany w 2020 roku “Savage Mode 2”, następca “Savage Mode” (2016) stał się jego drugim albumem, który wylądował na pierwszym miejscu sprzedaży w USA. Natomiast wydawnictwo “I Am > I Was” z 2019 roku otrzymało nominację w kategorii Best Rap Album oraz statuetkę Grammy za Best Rap Song dla kawałka “A Lot”. W 2022 roku nagrany z Drake’iem album “Her Loss” zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard 200, stając się jego trzecim albumem Nr 1 w USA i notując ponad 3 miliardy streamów.

Dzięki założonej w 2018 roku fundacji Leading by Example, Savage dofinansowuje edukację dla najbardziej zaniedbanej młodzieży w Stanach, oferując tysiące stypendiów, dostęp do kont bankowych, czy pośrednictwo pracy dla nastolatków i studentów. W 2022 roku, w uznaniu dla jego nadzwyczajnych wysiłków filantropijnych, stan Georgia ogłosił 21 grudnia Dniem 21 Savage’a.
​Po uzyskaniu stałego pobytu w USA 21 Savage ukończył swoją pierwszą międzynarodową, wyprzedaną trasę, której punktem kulminacyjnym był występ w o2 Arena w rodzinnej Anglii.

A już 5 lipca wystąpi w na Open’erze!
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOpen'er 2024: Claptone
Następny artykułOpen’er 2024: Michael Kiwanuka