A A+ A++

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się pokaz Ubisoft Forward. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania wraz z redakcjami GRYOnline.pl oraz tvgry.

Źródło fot. Ubisoft

i

Gorący okres czerwcowych pokazów powoli dobiega końca. Większość tegorocznych konferencji nie należała może do najbardziej ekscytujących, ale z pewnością każdy gracz zdołał wypatrzyć sobie przynajmniej jedną interesującą produkcję. Przed nami jeszcze Ubisoft Forward, po którym raczej nie należy spodziewać się widowiska na miarę Xbox Games Showcase, ale fani gier od francuskiego wydawcy i tak powinni być ukontentowani.

Pokaz rozpocznie się dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego i potrwa ok. 60 minut. Redakcje GRYOnline.pl oraz tvgry będą transmitować owo wydarzenie na Twitchu, w związku z czym zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania. Stream wystartuje o 20:30.

Kanał tvgry na Twitchu

Czego spodziewać się po Ubisoft Forward? Ze zwiastuna wiemy już, że zaprezentowane zostaną nowe materiały z Assassin’s Creed: Shadows, Star Wars: Outlaws oraz XDefiant. To obecnie najgorętsze produkcje firmy, więc nie mogłoby ich zabraknąć. Dalej jednak możemy już tylko zgadywać – być może Ubisoft wreszcie wyciągnie z szafy nieco bardziej zapomniane produkcje jak Prince of Persia: The Sands of Time Remake czy Beyond Good & Evil 2. Życzeniowe myślenie? Przekonamy się już wieczorem.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW Gorcach pojawiły się prawdziwki!
Następny artykułMRiT: Wakacje składkowe od 1 listopada (komunikat)