A A+ A++

Tym samym w 100% potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o przejściu 49-latka z Maranello do Silverstone. Wczoraj Ferrari potwierdziło odejście swojego speca, a już dzisiaj Aston wydał właściwy komunikat.

Cardile dołączy do nowego zespołu na początku 2025 roku, co jest pokłosiem przymusowego tzw. urlopu ogrodniczego. Zajmie nowo powstałe stanowisko CTO i wspólnie z Danem Fallowsem będzie czuwał nad technicznym obszarem Zielonych. Zagadką pozostaje to, czy uda im się ściągnąć jeszcze Adriana Neweya:

“Jestem zaszczycony powitaniem Enrico w Astonie Martinie. Enrico ma blisko 20 lat doświadczenia nabytego w Ferrari i wniesie świeżą perspektywę do naszej technicznej strategii. To kluczowe ogłoszenie zespołu w kontekście nowych przepisów na sezon 2026. To kolejny ważny krok w naszej podróży”, powiedział szef Astona Martina, Mike Krack.

“Nie mogę się doczekać przyjścia do Astona Martina. Ambicje oraz chęci są jasne, a bycie częścią tej podróży to niezwykła okazja. To wyzwanie zarówno pod względem osobistym, jak i profesjonalnym. Nie mogę się doczekać pracy z zespołem i odniesienia sukcesu w tej ikonicznej marce”, przyznał sam Cardile.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWyniki matur 2024. Wiemy, jak poszło maturzystom z Opolszczyzny
Następny artykuł10 najlepszych momentów szacunku w ATP