To już ósme, a licząc Suzuki Puchar Polski, jedenaste z rzędu zwycięstwo koszykarskich mistrzów Polski. W niedzielę Arged BM Stal Ostrów pokonała w Arenie HydroTruck Radom 108:84. Zespół prowadzony przez Igora Milicicia zrewanżował się tym samym rywalom za porażkę w pierwszej rundzie, kiedy w Radomiu lepsi byli gospodarze, wygrywając 83:78. Ostrowianie już do przerwy prowadzili 56:35, żeby w kolejnych kwartach kontrolować losy spotkania. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Michael Young z 19 punktami, 5 zbiórkami i 3 asystami. Po 18 punktów dla gości zdobyli Mike Davis oraz Danilo Ostojić.

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom 109:84 (20:35, 15:21, 26:30, 26:19)
Arged BM Stal: Michael Young 18, Kobi Simmons 18, James Palmer Jr. 16, Trey Drechsel 14, Jakub Garbacz 14, Jarosław Mokros 8, James Florence 5, Damian Kulig 4, Denzel Andersson 3, Michał Pluta 3, Igor Wadowsiki 3, Jakub Wojciechowski 2.
HydroTruck: Danilo Ostojić 18, Mike Davis Jr. 18, Ahmed Hill 12, Aleksander Lewandowski 11, Anthony Irleland 8, Jakub Zalewski 8, Filip Kraljević 6, Paweł Dzierżak 3, Daniel Wall 0, Maciej Żmudzki 0.