A A+ A++

 

 Ten zaawansowany technologicznie model łączy wyjątkową moc z ergonomicznym designem. VCH801 to skuteczność oraz wygoda w każdym aspekcie sprzątania. Odkurzacz pionowy VCH801 wyposażony jest w 300 W silnik bezszczotkowy zasilany napięciem 25,2 V. Generuje on podciśnienie powyżej 19 kPa, pozwalające na skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń. Dzięki trzem ustawieniom mocy ssania można optymalnie dostosować siłę odkurzania do różnych powierzchni i rodzajów zabrudzeń.

Model VCH801 posiada elektroszczotkę, która ułatwia zbieranie zanieczyszczeń z różnorodnych powierzchni. Obrotowe włosie skutecznie usuwa kurz, włosy i sierść zwierząt z dywanów, zaś włosie miękkie delikatnie czyści twarde podłogi. Dodatkowe oświetlenie LED polepsza widoczność w zacienionych miejscach.

Cyklonowy system separacji, potrójne filtrowanie powietrza i filtr HEPA, skutecznie wyłapują kurz i alergeny, poprawiając jakość powietrza. Jest to szczególnie ważne dla alergików i osób zmagających się z astmą. Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 litra jest łatwy do opróżniania i utrzymania w czystości.

Lekka konstrukcja odkurzacza BLAUPUNKT VCH801 (waga zaledwie 2,4 kg) sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest wyjątkowo proste.

W zestawie znajdują się liczne akcesoria: składana rura aluminiowa, elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc, małą ssawkę z włosiem do czyszczenia mebli, szeroką ssawkę z włosiem do sprzątania twardych podłóg oraz elektroszczotkę z doświetlenem LED, ułatwiającą usuwanie zabrudzeń z dywanów. Dzięki uchwytowi do mocowania na ścianie, odkurzacz można wygodnie przechowywać w niewielkich przestrzeniach, oszczędzając miejsce w domu.

BLAUPUNKT VCH801 to więcej niż odkurzacz – to Twoje nowe, niezastąpione narzędzie do utrzymania czystości w domu. Dzięki zaawansowanym technologiom i przemyślanej konstrukcji, codzienne sprzątanie stanie się szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKondolencje dla rodziny Zenona Koszelnika
Następny artykułMałopolski Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2024/2025