A A+ A++

Odbył się koncert niepodległościowy w ramach projektu „NIEPODLEGŁA BLISKO NAS”

W dniu 15 listopada br., w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół”, odbył się Koncert Niepodległościowy.

Wydarzenie to było jednym z działań, a zarazem podsumowaniem projektu „Niepodległa blisko nas”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” w partnerstwie z trzema szkołami średnimi z terenu powiatu niżańskiego: Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, Zespołem Szkół w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Rudniku nad Sanem, dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” oraz środków Powiatu Niżańskiego.

W ramach Koncertu Niepodległościowego wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Racławice”.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Starosta Niżański Robert Bednarz, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, Wicestarosta Adam Mach, Członkowie Zarządu i Radni Rady Powiatu Niżańskiego, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk i Radni Rady Miejskiej w Nisku, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, Dyrektor Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nisku Radosław Maziarz, Dyrektor Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli i Radny Rady Miejskiej w Nisku Józef Sroka.

Celem projektu było upowszechnienie wiedzy o najważniejszych wydarzeniach związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości wśród mieszkańców Powiatu Niżańskiego.

Link do Koncertu Niepodległościowego w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca “Racławice”(TVM Stalowa Wola):

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBudowa bloku węglowego dla Azotów może się wydłużyć
Następny artykułWysoka moc LRAD przywoła do porządku