A A+ A++

Jednym z elementów obchodów święta 3 maja w Puławach w tym roku będzie kolejna edycja Ogólnopolskich Biegów “O Błękitną Wstęgę Wisły”. Organizator wydarzenia, czyli Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej poinformował o rozpoczęciu zapisów osób chętnych do aktywnego uczestnictwa.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, zaplanowano biegi masowe 5 i 10-kilometrowe, przewidziano są także trasy dla dzieci i młodzieży od 150 do 1400 metrów. Trasy biegów długich będą prowadzić przez ulice wokół stadionu oraz las miejski. Na krótszych dystansach od 150 do 1400 metrów zaprezentują się dzieci i młodzież. Impreza rozpocznie się właśnie rywalizacją młodych biegaczy od godz. 10:00, zaś start zawodników na dystansach długich zaplanowano około południa.

Celem imprezy jest popularyzacja biegów jako najprostszej formy ruchu, jak również uczczenie kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Szczegółowe informacje o zapisach na biegi w poszczególnych kategoriach można znaleźć na stronie Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ptkkf.pulawy.pl. Portal LPU24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

foto archiwalne

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNajlepsze miasta do życia w Polsce. Ranking może być sporym zaskoczeniem
Następny artykułRuszyły zapisy do Biegów O Błękitną Wstęgę Wisły