A A+ A++

Przełom w opiece nad najmłodszymi pacjentami – Oddział Pediatrii w naszym szpitalu świeci nowością. Zakończony projekt rewitalizacji wnosi nową jakość w leczeniu dzieci, oferując im oraz ich rodzicom warunki, jakich dotąd nie znały nasze medyczne mury.

  1. Zakończenie drugiego etapu rewitalizacji oddziału pediatrycznego.
  2. Wydatkowanie ponad 8 milionów złotych na modernizację.
  3. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań i wyposażenia w salach.
  4. Dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W naszym szpitalu zakończył się kolejny etap projektu, który ma na celu podniesienie standardów leczenia naszych najmłodszych mieszkańców. Modernizacja Oddziału Pediatrii II, obejmująca Neurologię i Endokrynologię dla Dzieci, to inwestycja, która zmieni oblicze lokalnej opieki zdrowotnej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i finansowemu wsparciu, oddział został wyposażony w nowoczesne sale z węzłami sanitarnymi, co znacząco poprawia komfort małych pacjentów oraz ich rodzin.

Prezydent Maciej Glamowski podkreśla, że w ciągu ostatnich pięciu lat szpital otrzymał inwestycje o wartości około 66 milionów złotych. “To środki pochodzące z różnych źródeł, które przyczyniły się do rozwoju tej ważnej placówki. Mamy też dalsze plany na kolejne inwestycje, co w połączeniu ze świetnie przygotowanym i oddanym personelem sprawia, że jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie,” mówi prezydent.

Projekt modernizacji nie tylko zwiększa komfort i bezpieczeństwo pacjentów, ale również wpisuje się w szeroko rozumiany rozwój regionalnej infrastruktury zdrowotnej. Dofinansowanie w wysokości blisko 7 milionów złotych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego potwierdza znaczenie inwestycji dla poprawy jakości życia najmłodszych mieszkańców i ich rodzin. Ta zmiana jest krokiem milowym w dążeniu do zapewnienia najwyższych standardów opieki medycznej w naszym regionie.

Opierając się na: Urząd Miejski

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPromocja na ładowarkę Baseus Ultra Charger o mocy 65 W i 3 portami – za 99 zł (rabat 60 zł)
Następny artykułRunmageddon Gdynia Kolibki