A A+ A++

GŁOS ZABRZA I RUDY ŚLĄSKIEJ. Tradycyjnie już od czwartku do nabycia w kioskach i salonach prasowych najnowszy numer GŁOSu – najstarszego, najbardziej profesjonalnego i dociekliwego tygodnika o mieście, a w nim wiele ciekawych, aktualnych, ale i kontrowersyjnych tematów z lokalnego życia miasta. Gazetę można także kupić on-line na stronie www.eprasa.pl

Wśród przygotowanych artykułów polecamy dziś szczególnie następujące publikacje:

– CORAZ NAS MNIEJ – czołówkowy materiał na pierwszej stronie tygodnika o spadającej ilości mieszkańców Zabrza. Jakie są tego powody oraz jakie działania podejmują lokalne władze by niekorzystny trend powstrzymać?

– PANDEMIA W POMOCNEJ DŁONI – a także w zabrzańskich DPS-ach. Niestety, umierają kolejni mieszkańcy naszego miasta.

– ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE – Sebastian Dziębowski zachował stanowisko wiceszefa Rady Miasta, choć wcześniej pozdrawiał gangsterów w więzieniu i bronił skazanego za handel narkotykami.

WSPARCIE W KRYZYSIE – zabrzańskim firmom, które borykają się z gospodarczymi skutkami pandemii, miasto umarza liczne należności.

– KONIEC Z KOLIZJAMI? – na kolizyjnym skrzyżowaniu u zbiegu ulic Wolności i Brysza powstało tymczasowe rondo. Czy pozostanie na stałe?

– NIEROZWIĄZANA ZAGADKA – dokładnie dziś mija 21 lat od tajemniczego zaginięcia 9-letniej Sylwii Iszczyłowicz.

Na naszych łamach znajdziecie Państwo także informacje i publikacje ze świata kultury. Szczególnie polecamy tekst ABRAHAM Z GORCZYCĄ – czy rudzka szkoła muzyczna zdoła uświetnić swój jubileusz? Z kolei w artykule CICHE ZNÓW GŁOŚNE – piszemy o najnowszej nagrodzie dla wyjątkowego przedstawienia aktorów Teatru Nowego.

Tradycyjnie też publikujemy najnowsze wiadomości z lokalnego sportu, w tym oczywiście o sytuacji Górnika po nienajlepszych występach w Ekstraklasie. Szczegóły w tekście OSTATNIE DNI NA PODIUM?

Najnowszy GŁOS to wiele stron najświeższych, najważniejszych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych oraz na www.eprasa.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEmocjonalna elastyczność pomaga szczęściu w związku
Następny artykuł“Plastik nie do pieca” – ogólnopolska kampania edukacyjna