A A+ A++

Nie od dziś wiadomo, że wypadanie włosów jest jedną z tych przypadłości, która dręczy wielu ludzi w dorosłym wieku. Nadmierne wypadanie włosów skóry głowy dotyczy zwłaszcza mężczyzn, w tym także panów mieszkających w Polsce. Co więc zrobić, by naszą skórę głowy znów pokryła bujna czupryna? Można tutaj stosować oczywiście różne specyfiki przeciw wypadaniu włosów, ale w większości przypadków o wiele lepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po profesjonalną pomoc lekarską. W takich sytuacjach najlepiej będzie nam zastanowić się nad profesjonalnym przeszczepem włosów metodą DHI.

technika dhi zabieg

Świetna okazja na odzyskanie włosów – transplantacja włosów w Stambule ma sens

Prawidłowe dbanie o stan skóry głowy, używanie odpowiednich kosmetyków, czy też dobrze dobrana dieta itp., będą z pewnością miały wpływ na stan naszej fryzury w młodości jak i w wieku dojrzałym. Tego typu działania będą miały wpływ np. na odpowiednie ukrwienie skóry głowy, które może nieco powstrzymać proces nadmiernego wypadania włosów. Wzrost włosów może jednak być bardzo łatwo ograniczony zwłaszcza u mężczyzn, w wyniku łysienia androgenowego. W rachubę wchodzą tutaj także inne przyczyny wypadania włosów, które mogą dotyczyć nie tylko panów ale i pań. W takich przypadkach warto sprawdzić, co stymuluje wzrost włosów, czy też dowiedzieć się, jaka jest cena przeszczepu włosów. Jeśli zdecydujemy się na przeszczep włosów, to warto tutaj sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania, do których z pewnością można zaliczyć metodę DHI. Eksperci z Esthetic Trip zrobią wszystko, by najnowsza technika DHI sprawdziła się także i w naszym przypadku.

metoda dhi

Wypadanie włosów to nie koniec świata – najnowsza technologia, czyli metoda DHI to broń przeciwko wypadaniu włosów

Jeśli więc włosy wypadają nam na potęgę, to najlepsza klinika medycyny estetycznej Esthetic Trip z siedzibą w tureckim Stambule sprawi, że gęste włosy pojawią się wkrótce nad naszym czołem. Mieszki włosowe są przeszczepiane jeden po drugim, pod odpowiednim kątem, tak aby skóra głowy z nowymi włosami wyglądała tak jak dawniej. Zabiegów tego typu dokonują lekarze oraz lekarki posiadający odpowiednie szkolenia, dzięki którym włosy będą znów olśniewały swoim pięknem oraz nadawały się do intensywnej, codziennej pielęgnacji w tym zakresie. Zabieg zostanie wcześniej skonsultowany z lekarzem, a po przeszczepie dowiemy się jak dbać o nową czuprynę i co najlepiej wzmacnia włosy. Moment, w którym włosy stają się na powrót naszą wizytówką, to coś na co warto postawić, by pożegnać się z wypadającymi włosami na długi czas.

planowanie linii włosów

Artykuł sponsorowany

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZadanie publiczne „Krajowy konkurs wiedzy o morzu”