A A+ A++

W piątek, 14 czerwca 2024 roku w naszej gminie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, ponieważ tego dnia Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski uroczyście przekazał Dębińskie Wyprawki dla Malucha nowo narodzonym mieszkańcom.

Gratulujemy serdecznie Anabelli, Lenie, Kacprowi, Aleksandrowi, Adamowi, Janowi, Emilowi, Teo, Wojciechowi, bliźniakom Lenie i Emilowi oraz ich rodzicom!

Dębińskie Wyprawki to inicjatywa, której celem jest wsparcie młodych rodziców i ich pociech na początku wspólnej drogi. Każda wyprawka zawiera niezbędne akcesoria opatrzone lokalnymi symbolami m.in. body z krótkim i długim rękawem, pieluchy, ręcznik z kapturkiem, miś, śliniaczek, chusteczki nawilżane, kocyk bawełniany, butelka MAM Easy Start™ Anti-Colic oraz smoczek MAM Start Better Together., które pomogą w pierwszych miesiącach życia maluszka. Jest to także wyraz naszej wspólnoty i troski o przyszłość najmłodszych mieszkańców.

Podczas przekazania, Wójt podkreślił, jak ważne jest wspieranie rodzin i budowanie silnych więzi społecznych. Z radością obserwujemy, jak nasza społeczność się rozwija i rośnie, a takie inicjatywy są dowodem na to, że jesteśmy jedną wielką rodziną.

Jeszcze raz gratulujemy rodzicom i życzymy dużo zdrowia, radości i samych pięknych chwil z Waszymi pociechami.

Kto może uzyskać „Dębińską Wyprawkę dla Malucha”?

Podstawowym warunkiem otrzymania Dębińskiej Wyprawki dla Malucha jest zamieszkanie nowo narodzonego dziecka na terenie gminy Dębno oraz wypełnienie i złożenie przez jego rodziców wniosku o udzielenie jednorazowego wsparcia rzeczowego „Dębińska Wyprawka dla Malucha” w ciągu 2 miesięcy od dnia narodzin dziecka.

Gdzie złożyć dokument?

Wypełniony dokument należy złożyć do Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji, pokój 105.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 14 631 85 56

Do pobrania:

Galeria zdjęć <<<

ug

blank
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPOWIAT BRZESKI. 40-latek wziął w leasing trzy samochody za pół miliona złotych i przestał płacić
Następny artykułKibice z Brzeska w Dortmundzie. Sławek przed meczem reprezentacji przewidział wynik