A A+ A++

Nowe grafiki koncepcyjne z Assassin’s Creed: Shadows przedstawiają regiony, w których rozgrywać się będzie akcja produkcji.

Źródło fot. Ubisoft

i

Spis treści:

Jeszcze przed publikacją oficjalnego zwiastuna z Assassin’s Creed: Shadows wiedzieliśmy, że nowa odsłona serii o skrytobójcach zabierze nas do feudalnej Japonii. Największych fanów serii, jak i entuzjastów kultury Kraju Kwitnącej Wiśni z pewnością bardziej interesuje, które dokładnie regiony azjatyckiego państwa przyjdzie nam zwiedzić. Opublikowane przez Ubisoft nowe grafiki koncepcyjne przedstawiają konkretne tereny oraz skrywają informacje o mechanikach AC: Shadows.

Jako pierwszy do omawianych obrazków dotarł kanał Access the Animus w serwisie YouTube, na co dzień zajmujący się „asasyńską” serią. Po rozwiązaniu kilku zagadek można zobaczyć 4 grafiki przedstawiające kilka regionów Japonii. Jakiś czas później zostały one także udostępnione na oficjalnej stronie gry.

Kioto

W maju na profilu Access the Animus opublikowano rozwiązanie łamigłówki dotyczącej mapy Assassin’s Creed: Shadows. Wynikało z niej, że w grze zwiedzimy głównie (lub tylko) japoński Region Kinki, w którym znajdują się takie miasta jak Kioto i Osaka. Jedna z grafik koncepcyjnych przedstawia pierwszy z tych obszarów.

Kioto zimą w nowym „Asasynie” zobaczycie poniżej. Przypomnijmy, że zmieniające się pory roku w tytule będą wpływać na rozgrywkę – być może widoczne na grafice odciski stóp zaalarmują pobliskich wrogów.

Prowincja Iga

Dwa kolejne materiały (poniżej) prezentują śliczną prowincję Iga, która uznawana jest za centrum sztuki ninjutsu.

Prowincja Tanba

Ostatnia grafika (poniżej) przedstawia widok na znajdujący się w prowincji Tanba zamek Takeda, który najpewniej Yasuke i Naoe będą mogli splądrować. Główna bohaterka spogląda na lokację, siedząc na drzewie z hakiem w ręku, co sugeruje, że wspinaczka po tego typu roślinach będzie bardziej istotna niż w ostatnich odsłonach serii – być może czeka nas coś na miarę mechaniki znanej z „trójki”, gdzie Connor musiał często przemieszczać się po drzewach.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed: Shadows zadebiutuje 15 listopada na konsolach PS5 i XSX/S oraz PC. Gameplay zobaczymy zaś jutro na pokazie Ubisoft Forward.

  1. Assassin’s Creed: Shadows – strona gry
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułЦена хлеба может вырасти на 10-20% – Всеукраинская ассоциация пекарей
Następny artykułKoncert z okazji 10-lecia Zespołu Ludowego “Guzowianki” (zdjęcia)