A A+ A++

Novak Djokovic został zauważony na korcie treningowym z Nenadem Zimonjicem w Monte Carlo, co jest główną wskazówką, że światowy numer 1 będzie współpracował z serbską legendą tenisa przynajmniej podczas swojego pierwszego turnieju ziemnego w tym roku.

Po usunięciu Gorana Ivanisevica ze swojego sztabu trenerskiego w zeszłym tygodniu, Djokovic nie wymienił nazwiska Chorwata, ale serbskie media przyłapały 36-latka na treningu z byłym deblistą nr 1 Zimonjicem w piątek w Belgradzie.

Djokovic w towarzystwie Zimonjica podczas piątkowej sesji dał potencjalną wskazówkę, kto może być kolejnym trenerem Serba. W poniedziałek Djokovic odbył swój pierwszy trening w Monte Carlo, a Zimonjic ponownie był obecny. Jednak tym razem Djokovic i Zimonjic nie byli sami na korcie treningowym, ponieważ dołączyli do nich Holger Rune i jego trener Patrick Mouratoglou.

Co możemy wywnioskować po tym, że Djokovic przyjechał do Monte Carlo z Zimonjicem?

Podczas gdy Djokovic korzystał z pomocy Zimonjica w ciągu ostatnich kilku dni, rekordowy 24-krotny mistrz Wielkiego Szlema nie ogłosił jeszcze oficjalnie, kto będzie jego kolejnym trenerem.

Jednak po treningu z Zimonjicem w Belgradzie, a następnie zabraniu byłego ośmiokrotnego mistrza Wielkiego Szlema w grze podwójnej ze sobą do Monte Carlo, można śmiało powiedzieć, że były mistrz świata w grze podwójnej nr 1 będzie trenerem Djokovica w Monte Carlo.

Może to również oznaczać, że Djokovic wykorzysta Monte Carlo jako okres próbny z Zimonjicem. Ale może to również oznaczać, że Djokovic już zatrudnił Zimonjica na pełny etat i że potwierdzi to, gdy rozpocznie się Monte Carlo.

W międzyczasie Djokovic po raz 17. pojawi się na kortach ziemnych w Monte Carlo. W tym roku 36-letni Serb spróbuje dotrzeć do swojego piątego finału Monte Carlo i zdobyć swój trzeci tytuł w turnieju. Interesujące w tegorocznym udziale Djokovica w Monte Carlo jest to, że przyjeżdża on na turniej bez tytułu zdobytego w 2024 roku.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMichał Leja: “Chciałbym się mylić”
Następny artykułATP Houston: Denis Shapovalov za burtą