A A+ A++

Remedy zapowiedziało dodatek do Alan Wake 2, ale nie tylko. Gra otrzyma także fizycznie wydanie i to jeszcze w tym roku. Samo DLC postawi na postacie występujące w różnych produkcjach deweloperów.

Summer Game Fest obfitowało w zapowiedzi nowych gier czy pokaz już ogłoszonych. Podczas wydarzenia nie zabrakło studia Remedy, którego na scenie reprezentował założyciel oraz dyrektor kreatywny, Sam Lake. Moment ten twórca wykorzystał do ogłoszenia DLC Night Springs do Alan Wake 2, który debiutuje dziś, 8 czerwca. Nie trzeba więc czekać na premierę.

Alan Wake 2 dostał nowy fabularny dodatek. Zapowiedziano też wydanie pudełkowe, które pojawi się jesienią 2024 r.

Night Springs kontynuuje i rozbudowuje historię tytułowego pisarza oraz Sagi Anderson zapoczątkowaną w podstawce. Zdecydowano się jednak na nietypowy krok, bowiem pokierujemy poczynaniami innych postaci doskonale znanych z Alan Wake 2, ale również występujących w innych grach fińskiego studia. Jest to m.in. główna bohaterka serii Control.

Nie są to jedyne niespodzianki, jakie Lake miał dla graczy. Zapowiedział fizyczne wydanie gry Alan Wake 2, które trafi do sklepów na PC, PS5 i Xbox Series X/S jesienią 2024 roku. Dokładna data i cena nie jest znana.

To pewne zaskoczenie ze względu na stanowisko, jakie reprezentowali twórcy odnośnie wydań pudełkowych swoich gier. W zeszłym roku jakiś czas przed debiutem Alan Wake 2 jasno deklarowali, iż przygotowanie wersji fizycznej ich nie interesuje z różnych względów, ale przede wszystkim chodziło o koszta i późniejszą sprzedaż. Coś się najwyraźniej w tym poglądzie zmieniło.

Obserwuj nas w Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSeniorka z Pucka Oszukana na „Znany Aktor”: Nowa Fala Phishingu Atakuje Użytkowników Portali Społecznościowych
Następny artykułWe Włoszech od rana piszą o Miliku. “Juventus się trzęsie”