Niwa wygrała na wyjeździe z Sokołem Przytkowice 2:1. Jej trener nie był do końca zadowolony z gry.

W  23. minucie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Matusz. po jego uderzeniu piłka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 49. minucie Waga otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i skutecznie wykończył akcję sam na sam. W 86. minucie skrzydłem zaatakował Nycz. Później zagrał wzdłuż bramki. Gola zdobył Piskorek.

„Nie weszliśmy dobrze w ten mecz. Gdzieś uciekła nam determinacja. Niby mieliśmy kontrolę nad spotkaniem, ale gra nam się nie układała. Nie zagraliśmy tak dobrze jak w środę. To były ciężko wywalczone punkty” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 15 maja Sokół Przytkowice – Niwa Nowa Wieś 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Matusz (23.), 1:1 Waga (49.), 1:2 Piskorek (86.)

Skład Niwy Nowa Wieś: Korzec, Zwaryczuk (86. Deska), Mateja, Matejko, Pękala, Dokudowiec (65. Miłoń), Holewa (55. Merta),  Nycz, Matusz, Piskorek, Chrapek. Trener: Michał Matejko.