A A+ A++

Wybór polisy może mieć ogromny wpływ na przyszłość, ale znalezienie odpowiedniej nie musi wcale trwać długo. Dzięki porównywarce ubezpieczeń, klient może otrzymać ofertę dostosowaną do jego oczekiwań w zaledwie kilkanaście minut. Zamiast samodzielnego i mozolnego wertowania ofert, można w szybki sposób uzyskać gotową propozycję ubezpieczenia. 

Jak działa porównywarka?

Po wypełnieniu niezbędnych pól formularza porównywarka przedstawia propozycje. Kalkulator ubezpieczeń pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na składce, a przy tym nie tracić czasu na przeglądanie z osobna polis, w których łatwo się pogubić. Warto pamiętać, że multiagent jest w stanie przedstawić jedynie kilka propozycji ubezpieczenia. Porównywarki ubezpieczeń pozwalają zestawić setki polis, żeby na końcu wybrać najlepszą. 

Przyszłość

Czy zatem porównywarki internetowe staną się ważnym elementem polskiego rynku ubezpieczeń? Wzrost świadomości konsumentów oraz wygoda korzystania z porównywarek internetowych sprawia, że klienci coraz chętniej szukają lepszych ofert i częściej zmieniają ubezpieczycieli. W przyszłości zwiększona przejrzystość cen spowoduje, że firmy ubezpieczeniowe będą zmuszone poszukiwać innych sposobów wyróżnienia swojej oferty na tle konkurencji.

Jak wynika z badania Deloitte, 58% badanych nie kupiłoby polisy nieznanej im firmy. Rozpoznawalność marki ubezpieczyciela dalej odgrywa istotną rolę podczas wyboru najlepszej oferty. 

Źródło: ocenapolis.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJak reagować na przemoc wobec dzieci?
Następny artykułBrama Miasta przyjmie pierwszych użytkowników jeszcze w tym roku