A A+ A++

Netflix szykuje się do odświeżenia interfejsu własnej aplikacji na telewizory. Obecnie trwają testy, których celem jest uproszczenie strony głównej oprogramowania. Statyczne kafelki zastąpiono wysuwającymi się elementami, które są uruchamiane od razu po ich wyborze pilotem.

Netflix od lat dostępny jest również na telewizorach w postaci dedykowanej dla dużych ekranów aplikacji. Firma ponownie przymierza się do jej odświeżenia i zapowiedziała program pilotażowy, gdzie część użytkowników będzie mogło wypróbować nowości przed innymi. Co nowego się pojawi?

Netflix odświeży ekran główny aplikacji na telewizory

Netflix postanowił zająć się tym obszarem aplikacji na telewizory, z którego użytkownicy korzystają najczęściej podczas szukania nowych produkcji do obejrzenia. To ekran domowy, który otrzyma kilka istotnych zmian.

Ekran domowy aplikacji Netfliksa na telewizory został przeprojektowany, co miało przede wszystkim go uprościć. Firma postanowiła zamienić statyczne kafelki na animowane elementy. Mają one postać wysuwających się modułów i są one uruchamiane zaraz po najechaniu ich pilotem.

W takim kafelku jest automatycznie uruchamiany krótki podgląd. Wraz z informacjami o produkcji, które obejmują tytuł, rok wydania, gatunek czy liczbę odcinków w przypadku seriali.

Przy okazji Netflix po … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCo roku w Polsce ucieka z domu kilka tysięcy dzieci
Następny artykułІз золотим півником на жакеті: Олена Зеленська вразила образом у Франції