A A+ A++

Trajan Langdon odkąd przejął władze w Detroit Pistons robi całkowicie nie spektakularne, ale rozsądne ruchy transferowe. Nie stara się robić nic na siłę, a teraz skorzystał z okazji i przejął prawa do wciąż młodego i zdolnego środkowego Paula Reeda.


Jeszcze kilka tygodni temu Paul Reed był jedynym obok Joela Embiida zawodnikiem z ważnym kontraktem w Philadelphia 76ers. Daryl Morey, który uważa, że w NBA najważniejszym zasobem są pieniądze w salary cap poszedł za swoimi słowami i na stanowisko drugiego środkowego zatrudnił Andre Drummonda. Jednocześnie zaczął szukać wymiany dla Reeda.

Gdy to się nie udało, żeby zwolnić miejsce w salary cap na nowo pozyskanych zawodników, pożegnał się z 25-letnim podkoszowym. Detroit Pistons skorzystali z możliwości przejęcia tego zawodnika na dotychczasowym kontrakcie, który jest dość atrakcyjny. Rok temu Reed podpisał z Sixers trzyletni kontrakt warty 24 miliony dolarów i wchodzi w drugi rok jego obowiązywania.

J.B. Bickerstaff, zatrudniony kilka tygodni temu na stanowisku trenera jest znany z umiejętnego rozwijania talentu młodych graczy. I na to liczą w Detroit. Dzisiaj oficjalnie przedłużenie kontraktu podpisał Cade Cunningham, a Reed uzupełni młody skład. Pod koszem będzie rywalizował z Jalenem Durenem i Isaiahem Stewartem, którzy są z drużyną od kilku lat.

W poprzednim sezonie zagrał wszystkie 82 spotkania, notując średnio 7,3 punktu, 6,0 zbiórki i 1,0 bloku grając średnio tylko po 19 minut na mecz. Pistons zyskują wartościowego gracza, którego mogą przetestować za niewielkie pieniądze. Bardzo rozsądny ruch z ich strony.


PROBASKET na WhatsAppie

Czy wiesz, że PROBASKET ma kanał na WhatsAppie? Chcielibyśmy go rozwijać, ale nie uda nam się to bez Waszej pomocy!

Kanały na WhatsAppie to nowa forma komunikacji. Można powiedzieć, że jednokierunkowa, dlatego, że nie ma możliwości ich komentowania. Jedni powiedzą, że to bez sensu, a dla drugich może to się okazać bardzo ciekawe rozwiązanie, gdzie nie będą rozpraszać ich opinie innych osób.

Dla nas ważne jest też to, że chcielibyśmy przekroczyć granicę 1000 obserwujących. Wtedy WhatsApp sam zacznie nas promować w wyszukiwaniach. Więc jeśli tylko korzystasz z WhatsAppa i lubisz czytać PROBASKET, to prosimy o zaobserwowanie naszego kanału. Dziękujemy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułРоссийский оппозиционер Кара-Мурза пропал без вести после перевода в тюремную больницу
Następny artykułPromocja II tomu „Dokumentów zbrodni wołyńskiej”