A A+ A++

Wygląda na to, że Miles Bridges nie może narzekać na brak zainteresowania. Skrzydłowy, który opuścił sezon 2022/23 z uwagi na problemy z prawem, najprawdopodobniej odejdzie z Charlotte Hornets i znajdzie dla siebie nowy dom. Wśród faworytów do pozyskania 26-latka znaleźli się przede wszystkim Los Angeles Clippers i Cleveland Cavaliers.


Pierwsza lata profesjonalnej kariery Milesa Bridgesa stały pod znakiem kontrowersji i poważnych zarzutów. W lipcu 2022 roku skrzydłowy został aresztowany w Los Angeles pod zarzutem przemocy domowej wobec swojej partnerki i dziecka. W trakcie procesu 26-latek nie przyznawał się do winy, ale jak się okazało sie był to jego jedyny wybryk.

W październiku minionego roku Bridges złamał zasady zwolnienia narzucone przez sąd i rzucał kulami bilardowymi w samochód swojej byłej partnerki z dziećmi w środku. Zawodnik miał następnie samodzielnie zgłosić się na policję, ale niemal momentalnie został zwolniony za kaucją.

Ostatecznie Bridges powrócił do gry w rozgrywkach 2023/24, a w jego trakcie wszelkie zarzuty z początkowego pozwu zostały oddalone. Skrzydłowy po raz kolejny zaprezentował wyśmienitą formę i w 69 spotkaniach notował średnio 21 punktów, 7,3 zbiórki oraz 3,3 asysty na mecz, trafiając 46,2% wszystkich rzutów z gry, w tym 34,9% zza łuku.

Choć kontrowersje wokół przeszłości zawodnika wciąż pojawiają się w mediach społecznościowych jako argument przeciwko inwestycji w jego talent, Bridges najprawdopodobniej podpisze wkrótce kontrakt z zespołem o mistrzowskich aspiracjach. Jego umowa z Charlotte Hornets wygasła bowiem wraz z zakończeniem sezonu, przez co stał się on niezastrzeżonym wolnym agentem.

Od początku mówiło się o sporym zainteresowaniu Los Angeles Clippers, którzy kilka dni temu stracili Paula George’a, choć oprócz Kawhia Leonarda zdołali zatrzymać Jamesa Hardena i planują jeszcze kolejne ruchy na rynku transferowym.

Teraz według informacji Marca Steina do akcji wkraczają również Cleveland Cavaliers, którzy przedłużyli umowę z Donovanem Mitchellem, ale by stać się poważnym kandydatem do podjęcia walki z Boston Celtics, wciąż potrzebują wzmocnień.

– Nie do końca wiadomo jak poważne jest to zainteresowanie, ale źródła ligowe opisują Cleveland jako zespół zaangażowany w potencjalny scenariusz sign-and-trade po Milesa Bridgesa. Nowy wiceprezes ds. operacji koszykarskich Hornets Jeff Peterson powiedział publicznie, że Charlotte liczą na zatrzymanie Bridgesa, ale Bridges ma wyrażać zainteresowanie opcjami sign-and-trade – sugeruje dziennikarz.

Zdaniem Sports Illustrated potencjalny ruch tego typu byłby dwustronnym sign-and-trade, co oznacza, że w drugą stronę powędrowałby zastrzeżony wolny agent Isaac Okoro. Kierownictwo Szerszeni może być również zainteresowane Maxem Strusem.


PROBASKET na WhatsAppie

Czy wiesz, że PROBASKET ma kanał na WhatsAppie? Chcielibyśmy go rozwijać, ale nie uda nam się to bez Waszej pomocy!

Kanały na WhatsAppie to nowa forma komunikacji. Można powiedzieć, że jednokierunkowa, dlatego, że nie ma możliwości ich komentowania. Jedni powiedzą, że to bez sensu, a dla drugich może to się okazać bardzo ciekawe rozwiązanie, gdzie nie będą rozpraszać ich opinie innych osób.

Dla nas ważne jest też to, że chcielibyśmy przekroczyć granicę 1000 obserwujących. Wtedy WhatsApp sam zacznie nas promować w wyszukiwaniach. Więc jeśli tylko korzystasz z WhatsAppa i lubisz czytać PROBASKET, to prosimy o zaobserwowanie naszego kanału. Dziękujemy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStopy NBP depozytom jeszcze długo nie zaszkodzą. Inflacja tak
Następny artykułPatryk Jaki tworzy petycję ws. uwolnienia ks. Olszewskiego. Staje w obronie “torturowanego” byłego egzorcysty