A A+ A++

Wygląda na to, że Klaudia Kardas coraz chętniej mówi o swoim związku z Jackiem Kopczyńskim, który po 16 latach postanowił rozstać się z Patrycją Markowską. “Narzeczona” aktora w najnowszym wywiadzie zdradziła kulisy ich poznania, a także jakie aktor potrafi robić jej sceny zazdrości.

Narzeczona Kopczyńskiego zdradza kulisy spotkania i związku

Dla Klaudii Kardas show-biznes jest nowością. Kobieta na co dzień zajmuje się pisaniem książek i być może wyniesie z tego świata trochę inspiracji na kolejną powieść. Na razie media są żywo zainteresowane jej osobą zwłaszcza przez pryzmat jej związku z Jackiem Kopczyńskim. Aktor poprzednio przez 16 lat żył z Patrycją Markowską, z którą ma syna Filipa. Ich rozstanie przebiegło bez echa, a media dowiedziały się, dopiero gdy Markowska sama o tym powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek.

Klaudia Kardas zdradza kulisy spotkania z aktorem: “Nie ja zabiegałam”

W wywiadzie Klaudia Kardas wspomniała o tym, jak poznała Jacka Kopczyńskiego. Jak się okazało, wówczas była singielką i nie skupiała się na szukaniu partnera. Można zatem przyznać, że ukochany zjawił się niespodziewanie i skradł jej serce.

“Jacka poznałam w najmniej oczekiwanym momencie, wtedy kiedy nie szukałam partnera. On po prostu zjawił się sam. I to nie ja zabiegałam o spotkania. Każde nasze spotkanie, wychodziło od Jacka. Uroczy w tym wszystkim był. Kawa, kawą, ale pamiętam naszą pierwszą randkę i pierwszy pocałunek” – zdradziła Klaudia Kardas w rozmowie z portalem “CoZaTydzień”.

Kobieta nawiązała też do pierścionka zaręczynowego, który rzekomo dostała od ukochanego. Kardas ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że na plaży dostała go własnie od Kopczyńskiego.

Narzeczona Kopczyńskiego potwierdziła. Nie obeszło się bez scen zazdrości

Klaudia Kardas przyznała, że w każdym związki pojawia się zazdrość. Pisarka wyznała, że sama jest zazdrśnicą i to podstępne uczucie nie ominęło również Jacka, który kiedyś wyrządził ukochanej małą scenę zazdrości o… kwiaty.

“Przywiązuję dużą uwagę do rzeczy, które dostaję i czuję do nich ogromny sentyment. Kiedyś u Jacka zgubiłam kolczyk, chodziłam i marudziłam, do tego stopnia, że się mnie zapytał “co ci tak zależy na tym kolczyku”. Aż w końcu dostałam nowe. To samo było z kwiatami. Jednego dnia ktoś zostawił mi kwiaty na masce na aucie, wstawiłam zdjęcie na relacje z pięknym bukietem… na co jak Jacek wrócił do domu, też z bukietem. “Żaden facet nie będzie Ci dawał kwiatów prócz mnie” – wyznała kobieta w wywiadzie.

Wyczuwamy prawdziwą nutkę romantyzmu…

Zobacz też:

Kopczyński ledwie rozstał się z Markowską, a już ma na oku inną wokalistkę

Markowska cała w skowronkach. Pierwszy raz pokazała nowego partnera

Co za wieści od Markowskiej. Dopiero mówiła o szczęściu a tu nagle takie plotki

Markowska drżała, że nie znajdzie już miłości. Smutna prawda wyszła na jaw

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWTA Doha: Świątek z mocnym startem
Następny artykułPaul Van Dyk